SISEARHITEKTID ja DISAINERID

AAA - Studio OÜ

Tel: (+372) 5649 7000

merle@aaastudio.ee
www.aaastudio.ee

Isikupärane sisekujundus
Art And Architecture sisekujundusstuudio nime taga seisab sisearhitekt Merle Kiiskman, kelle 10. aastane sisekujundusprojektide teostamise kogemus kajastub avaras ja ajakohases nägemuses tänapäeva muutuval sisekujunduslikul maastikul.
Loe edasi...

Design 4 You OÜ

Tel: (+372) 5565 4013

ingrid@designonly4you.com
www.designonly4you.com

Sisekujundusprojektid, terviklahendused ja sisekujundusalased konsultatsioonid
Design 4 You loob väärtust – keskkonda, kus me elame ja töötame, olles sisekujundusprojektidega tegelev ettevõte. Teostatakse sisekujundusprojekte arendajatele ja eraiskutele: eramud, paaris- ja kortermajad, mille eesmärgiks on tagada nii arendajale kui kodu ostjale prestiizhne, ajatu ja stiilne ruum.

Loe edasi...

Devida OÜ

Poordi 3,
Tallinn
Tel: (+372) 667 6637

info@devida.ee
www.devida.ee

De Vida muudab elu
Arhitektuuri- ja disainikeskus De Vida pakub projekteerimise terviklahendusi alates eskiisist kuni hoone valmimise ja  sisekujunduseni. De Vida büroo teenused jagunevad kolme suuremasse kategooriasse

Loe edasi...

Disainikoda

Tulika 19,
Tallinn
Tel: (+372) 5560 4000

info@disainikoda.ee
www.facebook.com
www.disainikoda.ee


Uks heledamasse ja värvilisse ellu
Disainikoda on unikaalne disainikool, mille eestvedaja on sisekujundaja Lana Shatunova.Kui soovid täita enda elu loovusega, leiad Disainikoolist kõik, mis selleks vaja. Disainikoda pakub koolitusi valdkondades nagu sise- ja aiakujundus, floristika ning graafiline disain. Lisaks ehete disaini kursused.
Loe edasi...

Duo Disain OÜ

Tel: (+372) 5813 3552
info@duodisain.ee

Facebook
Instagram
www.duodisain.ee

Sisekujundus lähtudes teie soovidest ja isiksusest
Duo Disain OÜ põhitegevuseks on sisearhitektuurse projekti koostamine kooskõlas välisilmega nii eramutele, korteritele, ühiskondlikele hoonetele kui kaubandus- ja äripindadele. Terviklahendustele lisaks pakub ettevõte mööbli projekteerimist, sisekujunduskonsultatsioone ning eriosade lahendusi.
Loe edasi...

Gelios Disain OÜ

Puiestee 13b,
Tartu
Tel: (+372) 503 6827

info@geliosdisain.ee
www.geliosdisain.ee

Aegumatult kaunis ja väärtuslik klassikaline sisustus
Gelios Disain OÜ meeskond omab aastatepikkust kogemust eksklusiivse sisustuse projekteerimisel ja tootmisel. Projekteeritakse ja toodetakse eritellimusel mööblit, uksi, treppe, lae- ja seinapaneele, pehmet mööblit ja erinevaid sisustuselemente. Kliendi soovil teostatakse ka ruumide terviklahendused.

Loe edasi...

HR Sisekujundus OÜ
Heldi Rebane

sisekujundaja

Tel: (+372) 516 8148

heldi.rebane@gmail.com
www.sisekujundus.eu
www.heldirebane.wordpress.com

Kodu peaks olema kooskõlas meie endiga
“Sisekujundus ei seisne ainult kodu kaunimaks kujundamises vaid kodu õnnelikumaks ja tervislikumaks paigaks muutmises,” tõdeb sisekujundaja Heldi Rebane. “Kodu on inimesele see paik, kus ta lõõgastub, rahuneb, taastub ja kogub energiat.
Loe edasi...

Griin Idee OÜ

Tõstamaa vald,
Pärnumaa
Tel: (+372)  5348 2673

janne.raud@gmail.com
janne@griinidee.ee
Facebook

www.griinidee.ee

Griin Idee lilleteraapia
Ettevõtte Griin Idee OÜ alla on oma ideed, mõtted ja tegutsemissoovid koondanud Soomes meisterfloristi kutsetunnistuse saanud Janne Raud (vaata CV-d), kes on sellel alal töötanud juba 25 aastat, neist 15 oma ettevõtte all. Sisehaljastus on laiemas mõttes kombinatsioon taimekasvatusest, sisekujundusest ja maastikuarhitektuurist. 
Loe edasi...

KA Ruum OÜ
Pilery Kangur

Tel: (+372) 5648 7046

kujundusabi@gmail.com
www.kujundusabi.com

Hea sisekujundus loob hea enesetunde
Sisekujundaja Pilery Kangur on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia (EKA) kujunduskunsti eriala 2006. a. ja kujundanud elu jooksul erinevaid interjööre, kodudest kontorite ja kaubanduspindadeni, samuti vaateaknaid ja reklaammaterjale.
Loe edasi...

Sisustusdisain OÜ

Tel: (+372) 525 8779

kadri@sisustusdisain.ee
Facebook
Instagram
www.sisustusdisain.ee

Aitan luua Sinu unistuste kodu!
Kodus veedame me väga palju aega. See on paik, kus peale väsitavat tööpäeva saame ennast laadida. Koht, kus naudime aega lähedastega: pere ja sõpradega. Selleks, et kõik saaksid end mugavalt tunda on vaja mõningaid teadmisi kodu sisustamisest.
Loe edasi...

Texstudio OÜ

Veerenni 24,
(Baltika Kvartali
B korpus)
Tallinn
Tel: (+372) 529 9905

margis@texstudio.ee
Facebook
Instagram
www.texstudio.ee

Tekstiilikunstist ruumis kuni
ruumide terviklahendusteni
Kui tunnete, et ruumikujunduses oleks vaja professionaalse kunstniku silma ja kätt, siis üks paikadest, kuhu poole tasub vaadata, on Texstudio, kus pakutakse terviklahendusi tekstiilidest, tapeetidest kuni mööblini.

Loe edasi...