Garaazhiuksed

Aldreht OÜ

Tel: (+372) 5340 0555

vello@aldreht.ee
Facebook
www.aldrehtpur.ee

Aldreht - vaht on eht!
Aldreht OÜ teostab PUR vahuga soojustamist. Omatakse pikaajalist töökogemust ehitusvaldkonnas ning soojustuse teostamisel üheksa aastast. Ettevõtte meeskond on saanud tootjapoolse väljaõppe, et tagada parimad lahendused ja kvaliteet. Kõik tööd teostatakse vastavalt tellija soovile.
Loe edasi...

Altaan OÜ

Riia 130B/1,
Tartu
Tel: (+372) 738 1722; (+372) 526 1942
Avatud: E - R 10 - 18; L, P suletud

info@altaan.ee
www.altaan.ee

Mida jälgida garaažiukse valimisel?
Altaan OÜ on Saksa kaubamärgi Hörmanni esindaja Lõuna-Eestis. Ettevõtte kaudu on võimalik tellida kõiki Hörmanni pakutavaid tooteid – tõstuksi, välisuksi, tuletõkkeuksi, ajameid ja teisi lisatarvikuid ustele. Lisaks pakutakse individuaaltellimusel valmistatavaid korteri- ja välisuksi. Need on eritehnoloogia alusel valmistatud väljapoole avanevad puidust ustega sarnanevad manteluksed, mis sobivad põhjamaisesse kliimasse, on hea heli- ja soojapidavusega.
Loe edasi...

Enator Doors OÜ

Kalme küla,
Rõngu vald,
Tartumaa
Tel: (+372) 5850 0180

enator.doors@gmail.com
Facebook
www.enator-doors.eu

Kaitstes oma vara eelista kvaliteeti
Enator Doors OÜ tegeleb tõsteväravate paigalduse ja müügiga. Kaitstes oma vara tasub sellesse investeerida. Enator Doors pakub kvaliteetseid tõsteväravaid, mis on oma olemuselt töökindlad ning kõrge turvalisuse standardiga.
Loe edasi...

Kvaliteetuks OÜ

Tallinna salong
Veskiposti 2
Avatud: E R 9 17

Rakvere salong
Ed. Vilde tn 16
Avatud: E R 9 17

Tel: (+372) 619 8888
info@kvaliteetuks.ee
Facebook
www.kvaliteetuks.ee

Teie vajadusele vastava ukse leiate Kvaliteetuksest
Kvaliteetuks OÜ pakub väga laia valikut uksi: korteritele, majadele, garaažidele, suvilatele, ühiskondlikele hoonetele ja ka garderoobi uksi. Osutatakse täisteenust, alates mõõtmisest, teie vajadustele vastava ukse leidmisest kuni transpordi ja paigalduseni.
Loe edasi...