Puhastusvahendid

www.estsol.ee
EstSol OÜ

Tel: (+372) 553 3589
        (+372) 5375 9572

info@estsol.ee
Facebook
www.estsol.ee


Parimad loodussõbralikud pinnahooldusvahendid
EstSol OÜ-le kuulub Soome pinnahooldusvahendite tootja Soledo ainuesindusõigus Baltikumis. Ettevõte on loodud 2016. aastal eesmärgiga luua Baltikumi ehituskeemia turul arvestatav alternatiiv happeliste puhastusainete kasutamisele, aidates kaasa tööprotsesside keskkonnasõbralikumaks ning kordades odavamaks muutumisele. 
Loe edasi...

Nanomaxi OÜ

Tala 6,
Tallinn

Tel: (+372) 501 1405

Nanotehnoloogia - imelihtne pindade puhastamine ja kaitsmine
Nanomaxi OÜ tootevalikust on nanotehnoloogial baseeruvad pinnakaitse- ja puhastusvahendid, mis sobivad tekstiil- ja nahktoodete, klaasi ja keraamika, kroomi ja roostevaba, puidu ja kivi, sõiduklaaside, velgede, põrandate jne. puhastamiseks ja kaitsmiseks hilisema määrdumise eest.
Loe edasi...

Varn OÜ

Tel: (+372) 5883 6100

info@varn.ee
Instagram
Facebook
www.varn.ee

 

Kõik taaskasutajale: mööblist kuni viimistlusmaterjalideni
E-poest www.varn.ee leiad nii redisainitud teiseringi mööblit, sisustustooteid, valgusteid, kodulõhnastajaid jne, kui ka kõik vajaliku ise mööbli redisainimiseks. Sealjuures on kõik Varna mööbli viimistlusmaterjalid ökoloogilised ja tervisesõbralikud.

Loe edasi...

ZEP Eesti OÜ

Liivalaia 20a,
Tallinn
Tel: (+372) 5818 8088

Avatud: E – R 09 – 17

info@zep.ee
tallinn@zep.ee
www.zepestonia.ee

Keskonnale ja inimesele ohutud ja efektiivsed puhastusvahendid
Zep Eesti OÜ on ZEP toodete ametlik maaletooja Eestis. ZEP’i tooted pakuvad puhastus- ja hooldusprobleemidele kõrge kvaliteediga, efektiivseid ja keskkonnasõbralikke lahendusi ning on mõeldud ühe kindla probleemi tarbeks.

Loe edasi...