Saunad, saunade ehitus

Arel PLUS OÜ

Tootmisbaasi
Roobe küla,
Tõrva vald, 
Valgamaa
Tel: (+372) 5257 800

info@arelplus.ee
Facebook
www.arelplus.ee

Aeg iseendale – kvaliteetses disainsaunas
Munasaun pakub visuaalne harmooniat, parimaid saunamõnusid ja tervist ning on ainulaadne patendeeritud disainiga toode..Arel PLUS OÜ pakub kliendile parimat valmissauna lahendust parima hinnaga, kus klient saab valida just endale ja oma seltskonnale sobiva munasauna.

Loe edasi...

Andri Ehitus OÜ

Tel: (+372) 5838 6577

Vundamendist võtmeteni
Kui ühtede hinnangul on korsten maja süda, siis teiste arvates jällegi vundament maja alus. Kõigil on õigus ja mõlemad aspektid on maja hea tervise juures olulised, kuid selge on see, et iga detail hoones mängib oma rolli ja kvaliteetne ning õige teostus, ükskõik millisest hoone osast rääkida, on oluline maja pikaaegsel püsimisel.

Loe edasi...

Cube House OÜ

Vabaduse tn 31,
Kohila,
Raplamaa
Tel: (+372) 5683 1484

info@cubehouse.ee
Facebook
Instagram
YouTube
www.cubehouse.ee

Elegantse disainiga majad, saunamajad ja väliköögid
Cube House OÜ valmistab elegantse disaini ja viimistlusega, aastaringseks elamiseks mõeldud saunamajuväliköökepuhkemaju ja peremajuSauna– ja puhkemajad on 20 – 25m2 suurused ning need ei vaja ehitusluba.

Loe edasi...

Deili Ekspert OÜ

Tel: (+372) 510 0375

igordeili@hotmail.com

Võtmed kätte ehitus oma ala ekspertide poolt
Deili Ekspert OÜ on pikaajaliste kogemustega ehitusettevõte, mis ulatub 20 aasta tagusesse aega. Teostatakse kõiki üldehitus töid ning majade ehitust nullist kuni võtmed kätte. Kogu vajalik ehitustehnika kuni koppadeni välja, on ettevõttel endal olemas, mis tagab töö kiire ning kvaliteetse tulemuse. Samuti on võimalik teostada soojustusekspertiisi.
Loe edasi...

Rebase tee 1,
Himmaste,
Põlvamaa
Tel: (+372) 509 1882 
       (+372) 566 15676

info@ecosauna.ee
Facebook
www.ecosauna.ee

Uuenduslikud kümblustünnid ja termopuidust saunad
Ecosauna Project OÜ toodab luksuslikke kümblustünne, nii traditsioonilisi kui ka erilahendustega saunasid ja kämpingmajasid. Ettevõtte toodangust 95% läheb ekspordiks enam kui 30sse riiki üle maailma. Ecosauna Project kiire kasvu ja edu võti on professionaalne meeskond, pikaajaline kogemus, hoolega valitud materjalid, kvaliteetne toodang ning nii kodu- kui välismaiste klientide usaldus.
Loe edasi...

Ehituskompakt OÜ

Laastukoja,
Pähkla küla,
Saaremaa vald
Tel 1: (+372) 5341 2460
Tel 2: (+372) 5845 1391

ehituskompakt@gmail.com
www.ehituskompakt.ee

Üldehitusteenusest ainulaadsete palkmajade ja roogkatuste ehituseni
Ehituskompakt OÜ on loodud aastal 1991 ning teostatakse ehitust eskiisjoonisest kuni nn. võtmed kätte ehituseni. Omatakse kogemust puitkilp-, metall- ja puitkarkass ning samuti müüritud hoonete ehitamisel ja remondil. Teostatakse majade soojustamis-, remondi- ja hooldustöid ning elamute, saunade, suvilate ja abihoonete ehitust ning pottsepatöid, mis hõlmab ahjude, kaminate, pliitide ehitust.

Loe edasi...

Fallemark Ehitus OÜ

Laane 3a-11,
Võru linn,

Tel: (+372) 5626 0603

fallemark@gmail.com
www.fmehitus.ee

Kõik ehitusest!
Fallemark Ehitus alustas oma tegevust juba aastal 2006. Ettevõtte klientideks on olnud riigiasutused, eraisikud, korteriühistud, erinevad ettevõtted ning samuti ka eraisikud. Fallemark Ehitus on pälvinud tiitli Edukas Eesti Ettevõte 2020 ja 2016 aastal ning metroserdi.

Loe edasi...

Inwood OÜ

Tel: (+372) 5308 7510

martin@inwood.ee
Facebook

www.inwood.ee

Aiaehitiste kiire ja kvaliteetne paigaldamine
Inwood OÜ on aastast 2016 tegutsenud ettevõtte, mis spetsialiseerunud erinevate aiaehitiste paigaldamisele. Tänasel päeval paigaldatakse lehtlaid, saunasid, autode varjualuseid, paviljone, laste mängumajakesi, aiamajakesi ning veel mitmeid erinevaid aiaehitis.
Loe edasi...

Janell Disain OÜ

Tel: (+372) 5660 7554

janek@janelldisain.ee
www.janelldisain.ee

Perfektsus siseviimistlustöödes
Janell Disain OÜ sai loodud 2009 aastal, kuid ettevõtte meeskond on tegutsenud juba aastast 1996. Sellesse ajavahemikku mahuvad elamute, korterite büroode ja samuti, kohvikute viimistlustööd.

Loe edasi...

Markantek OÜ

Tel: (+372) 5918 3618

Markoanton@gmail.com
Facebook
Instagram

Vannitubade ja saunade ehitus ja renoveerimine
Markantek OÜ teostab kõiki siseviimistlustöid, kuid eeskätt ollakse pühendunud nn. märgade ruumide ehitamisele ja renoveerimisele. Ehk siis teostatakse plaatimistöid, mikrotsemendi paigaldust ja saunade ehitamist. Välitöödest lisaks ka aedade ja terrasside ehitust.

Loe edasi...

Meriferm Ehitus OÜ

Tel: (+372) 5647 0174

meriferm@gmail.com
Facebook
www.meriferm.ee

Loodud tegutsema erinevates olukordades
Meriferm Ehitus OÜ teostab kõiki ehitus ja siseviimistlustöid, alates "võtmed kätte" ehitusest ja vanade hoonete renoveerimisest kuni korteri täisremondini. 

Loe edasi...

Meris OÜ

Rüütli 28,
Pärnu
Tel 1: (+372) 447 6000
Tel 2: (+372) 523 2365

meris@meris.ee
www.meris.ee

Palkmajade ehitus ja üldehitustööd aastast 1990
Mitte lihtsalt majad, vaid kodud
1990. aastal asutatud Meris OÜ tegeleb palkmajade tootmisega, paigaldamisega ja teiste üldehitustöödega,  nagu katuse-, puidu-, vundamendi-,  viimistlus-, montaazhi-, peatöövõtutööd jne. Lisategevusaladeks on metsaraietööd, väljavedu ja metsaveo teenustööd ning toodetakse saematerjali.

Loe edasi...

Mixoral Grupp OÜ

Lepa 16,
Elva,
Tartu maakond
Tel: (+372) 510 1406

taivo@mixoral.ee
Facebook

Oskused, teadmised ja pühendumus
puithoonete ehitamisel ja renoveerimisel
Mixoral Grupp OÜ teostab palk-, puitkarkass- ja kilpmajade- ning saunade, suvilate ja terrasside ehitust. Puitmajade rekonstrueerimise ja renoveerimistöid, puitfassaaditöid, katusekatete vahetust ja paigaldust.

Loe edasi...

Moho OÜ

Tel: (+372) 5886 5868

Väärika välimuse ja stiilse sisuga MOHO moodulmaja
Kui soovid mõnikord lihtsalt igapäevaelust eemale või veeta aega erilises keskkonnas koos oma pere või sõpradega, siis sobib selleks suurepäraselt üks väike moodulmaja. MOHO moodulmajade kavandamisel on esimese asjana silmas peetud võimalikult kompaktseid lahendusi parima kasutusmugavusega.
Loe edasi...

Mode OÜ

Tartu mnt. 80L,
Tallinn
Tel: (+372) 5342 1523info@mode.ee
Facebook
www.mode.ee

Kogemused, kvaliteet ja kiirus ehitus- ja remonditöödes
Mode OÜ teostab laias valikus üldehitus- ja siseviimistlustöid, mille juurde kuulub pühendumus, kestvus ja kvaliteet. Mode OÜ näol on tegemist teadmistega kogenud ehitajatega. Teostatud töödele antakse Eesti Vabariigi seadusega ettenähtud garantii.

Loe edasi...

Pupsi AZ OÜ

Kabila küla,
Suure - Jaani vald,
Viljandi maakond
Tel: (+372) 516 7406

pupsiaz@hot.ee
www.pupsiaz.ee

Käsitöö palkmajad ja palkhoonete renoveerimine
Pupsi AZ OÜ on pühendunud Eesti traditsioonilise käsitöö puitmajaehituse väärtustamisele. Viljandimaal asuv ettevõte tegeleb palkmajade valmistamise ja renoveerimisega. Palkmajade valmistamine sai alguse 90ndate alguses.

Loe edasi...

RP Puit OÜ

Jõgeva
Tel: (+372) 503 6374

info@servamatalaud.ee
Facebook
www.servamatalaud.ee

Hubane ja ainulaadne kodu servamata lauaga
RP Puit OÜ peamiseks tegevusalaks on servamata laudade tootmine ja müük ehk siis pakutakse laias valikus looduslikku ning kaunist välis- ja siseviimistluspuitu.

Loe edasi...

Revika Ehitus OÜ

Tel: (+372)  5801 8384

revikaehitus@gmail.com

Ehitustööd alates vundamendist kuni siseviimistluseni
Revika Ehitus OÜ on tegelenud erinevate ehitustöödega aastakümneid. Töid teostatakse alates siseviimistlusest kuni nn. "võtmed kätte" ehituseni ehk siis maja ehitus alates vundamendist kuni hoone valmimiseni, koos siseviimistlusega. Soovi korral valmistatakse ka mööbel, ehitatakse piirdeaed, terrass või lehtla.
Loe edasi...

Saaremaa Saunad OÜ

Kudjape küla,

Lääne-Saare vald,
Saare maakond

Tel 1: (+372) 453 6302
Tel 2: (+372) 510 7095

saunad@saaremaasaunad.ee
Facebook
www.saaremaasaunad.ee

 

Puhtast puidust
Kas teil on saun juba olemas? Kui ei, siis olete kutsutud külastama Saaremaa Saunade kodulehekülge, et valida just teile sobiv lahendus. Saaremaa Saunad OÜ valmistab oma toodangut puhtast puidust. Majad on monteeritavad, lühikese ehitusprotsessiga, mis annab kokkuhoidu ehituse üldkuludes. Ning töid saab teostada aastaringselt.

Loe edasi...

 

Sarlog OÜ

Saare,
Meedla küla,
Saare vald,
Saaremaa
Tel: (+372) 5556 9807

tootmine@sarlog.ee
www.sarlog.ee

Palkmaja on kõige tervislikum ja kestab sajandeid
Sarlog OÜ, see on kõik, mis puudutab palkmaju – alates ehitusest kuni sisustuseni. Ja seda alates aastast 2002.

Oma elukeskkonna valik on elus üks olulisemaid otsuseid, millest sõltub igapäevane elukvaliteet. Palkmaja kasuks otsustamise põhjuseid võib olla palju.
Loe edasi...

Sauna Houses OÜ

Sarapuu 9a/2,
Tabasalu,
Harku v
Tel: (+372) 5353 6406
        (+372) 5656 7116

info@saunahouses.com
Facebook
Instagram
www.saunahouses.com

 

Mugavad ja stiilsed aia- ja saunamajad
Soovid mugavalt ja stiilselt aega maha võtta ja puhata, siis selleks sobivad suurepäraselt Mona Wood aiamajad, saunamajad või hoopis aiamaja ühes saunaga.

Loe edasi...

www.saunamaailm.ee
Intercom Group OÜ

Silikatsiidi 8,
Tsllinn
Tel: (+372) 621 5559
E - R 10 - 18

ehitus@saunamaailm.ee
Facebook
www.saunamaailm.ee

Saunaehitusest aksessuaarideni aastast 1998
Soovite sauna suvilasse, majja, korterisse või saunamajakest Soome saunaga? Mõtlete spa-lahendusele või olete aurusauna pooldaja? Kui vajate nõu, häid ideid või ehitusabi, siis Saunamaailm aitab teil ehitada oma unistuste sauna.
Loe edasi...

Saunamill OÜ

Tel: (+372) 5809 2000

info@saunamill.com
Facebook
Instagram
www.saunamill.com

Midagi enamat kui lihtsalt saun
Saunamill OÜ on välja töötanud mitmekülgseid auru- ja leilisauna kontseptsioone, mis võimaldavad koostöös kliendiga leida tema vajadustele kõige paremini vastavaid lahendusi. Sealjuures on Saunamilli poolt teostatu vaieldamatult täisväärtuslik saunakogemus ülimalt kvaliteetses ja hea sisekujundusega ruumis, pakkudes täiuslikku võimalust lõõgastumiseks.

Loe edasi...

Saunapoiss OÜ

Tel: (+372) 5634 1220

merlis@saunapoiss.ee
Facebook

Saun vaatega ja teised puidutööd
Saunapoiss OÜ ehitab omapäraseid torusaunasid, tulles vastu ka kliendi soovidele ja proovides ellu viia tema ideid ja lahendusi. Valmistatakse ka kümblustünne ja teisi puidust lahendusi.
Loe edasi...

Sauna Team OÜ

Papiniidu 13,
Pärnu
Tel: (+372) 5301 8090

erko@saunateam.ee
Facebook
www.saunateam.ee

Iga saun on kui rätsepatöö
Sauna Team OÜ tegeleb peamiselt saunade ehituse ja haagissaunade tootmise ja rendiga. Teostatakse nii saunade erilahendusi kui ehitatakse ka lihtsamaid saunu. Lisaks teostatakse saunade hooldust ja remonti.
Rendisaunadest pakutakse leilisauna ja kümblustünne.
Loe edasi...

Saunum Group OÜ

Järvevana tee 7b,
Tallinn
Tel: (+372) 5197 5074

info@saunum.com
Facebook
Instagram
Pinterest
Youtube
www.saunum.com

Revolutsiooniline lahendus kõrvetavale leilile
Saunumi ainulaadne tehnoloogia ühtlustab kuuma ja külma õhuvoolu ning pakub seeläbi nauditavamat ning tervislikumat saunaelamust. Nüüd saab saunas korralikult higistada ilma, et kuumus hinge kinni võtaks.

Loe edasi...

Skan Holz Helme AS

Linna,
Tõrva vald,
Valgamaa
Tel: (+372) 767 9260

info@skanholz.ee
www.skanholz.ee

Kvaliteetsed ja kergesti kokkupandavad puitmajad
SKAN HOLZ HELME ASi põhitegevuseks on aia- ja suvemajade, suvilate, saunade ja aiakuuride tootmine. Lisaks valmistatakse oma tooteid ka klientide jooniste järgi. Ettevõte omab antud alal üle kahekümneaastast kogemust, kusjuures suurem osa toodangust eksporditakse.

Loe edasi...

Skone Grupp OÜ

Kadaka tee 46,
Tallinn
Tel: (+372) 5646 6053

info@skone.ee
www.skone.ee

Garanteeritud lahendused, mille kvaliteet üllatab postiivselt
2007 a. asutatud Skone Grupp OÜ teostab ehitustöid, restaureerimist ja renoveerimist. Oma tegutsemisaja jooksul ollakse teostanud üle 100 projekti.

Loe edasi...

Vimarek OÜ

Tel: (+372) 5196 7054

grandpuit@gmail.com

Eksklusiivsed saunad, üldehitustööd ja täispuitmööbel
Vimarek OÜ teostab üldehitustöid ning valmistab eritellimusmööblit. Erialast kogemust omatakse pea 15 aastat.

Loe edasi...

Vipson Projekt OÜ

Jeedasküla küla,
Võru vald,
Võrumaa
Tel: (+372) 520 8041

info@vipson.ee
Facebook
www.vipson.ee

Ainulaadsed käsitööpalkmajad ja -saunad
Vipson Projekt OÜ peamiseks tegevusalaks on palkmajade ehitamine. Selles vallas ulatub ettevõtte kogemus aastasse 1999. Lisaks valmistatakse ka palksaunu ning täispuidust mööblit.

Loe edasi...

YRRE OÜ

Tel: (+372) 5396 3521

yrre@yrre.eu
Facebook
Instagram
www.yrre.eu

Disainsaun kui osa loodusest
YRRE klaasfassaadiga moodulsaunad on projekteeritud ja valmivad vaid oma ala tipptegijate käe läbi. Need on saunad, mis ühtaegu äratavad tähelepanu ja sulavad keskkonnaga üheks. Ning milles saunamõnusid nautides võid samaaegselt imetleda vaadet.
Loe edasi...

www.aiabassein.ee
Alavainu OÜ

Linte k,
Räpina v,
Põlvamaa
Tel: (+372)  518 9932

info@aiabassein.ee
www.aiabassein.ee

Aastaringsed aiabasseinid, kümblustünnid ja teised puittooted
Aiabassein.ee toodab ja müüb nii standardseid kui eritellimusel basseine, kümblustünne, saunu,  aiamööblit, aiamaju ja teisi puittooteid arvestades kliendi soove ja vajadusi. Oma klientidele pakutakse kõike vajaminevat mis aitab kaasa aedade maitsekale kujundamisele ja nii privaatsele kui seltskondlikule lõõgastumisele.

Loe edasi...

Wepro Works OÜ

Tel: (+372) 5510171

wepro.inf@gmail.com
Facebook
www.vannitoameistrid.ee

Meisterlik viimistlus sinu kodus ja vannitoas
Vannitoameistrid.ee teostab majade ehitust ja fassaaditöid, siseviimistlustöid (sh korterite remonti nn. võtmed kätte lahendusena), vannitubade remonti ka nn. võtmed kätte lahendusena, septikute paigaldust,  plaatimistöid ning saunade ehitust nii era- kui äriklientidele.
Loe edasi...