Valgustuse erilahendused

Lambiketid.ee
Culpro OÜ

Teguri 30,
Tartu
Tel: (+372) 5683 3393

info@lambiketid.ee
Facebook
Instagram
Pinterest
Youtube
www.lambiketid.ee

Lambiketid - stiilne ja säästlik lahendus
Lambiketid.ee-st leiad põneva valgusti nii sise- kui välistingimustesse – lambiketi. Mis tähendab, et ühte pikka jadasse ühendatult on kõrvuti kümneid või isegi sadu lambipirne. Lisaks suure ala valgusega katmisele loovad valgusketid ka hubase meeleolu. Kette saab kasutada aastaringselt, need on (hoo)ajatud: talvel kauni jõuluvalgusena, suvel kontsertidel, aiapidudel või kodutee kaunistamiseks – võimalused on piiritud.
Loe edasi...

MicroWatt OÜ

Tel: (+372) 521 3202

janno@microwatt.ee
Facebook
www.microwatt.ee

Elektripaigaldis dünaamilises valguses
MicroWatt OÜ tegeleb valguslahenduste väljatöötamisega, valgusdisainiga, dünaamilise valgustusega, elektripaigaldiste- ja automaatikasüsteemide projekteerimisega. Elektripaigaldistööde kogemust on ettevõtte eestvedajal  juba 10 aastat. Tehakse koostööd arhitektide, eraisikute, korteriühistute ja ettevõtetega. MicroWatt OÜ teostab kõikvõimalikke erinevaid valgustuslahendusi.
Loe edasi...

ProLumina OÜ

Ehitajate tee 114,
(Kadaka Ärimaja)
Tallinn
Tel: (+372) 682 5988
Mob: (+372) 5669 7378 

info@prolumina.ee
Facebook
www.prolumina.ee

Kaasaegsed LED valguslahendused
ProLumina OÜ teostab valgustuslahenduste projekteerimist ja paigaldamist. Müüakse ka valguslahenduste teostamiseks vajaminevaid tooteid, millega saad tutvuda siin: Tooted.  Töid teostatakse nii omavalitsustele kui äri- ja eraklientidele.

Loe edasi...

Ravana OÜ

Tel: (+372) 526 3028

Premium klassi eramuehitus ja valgustuse erilahendused
Ravana OÜ on professionaalne ehitusettevõte, mis on spetsialiseerunud premium-klassi eramuehitusele ja valgustuse erilahendustele.Teostatakse  nn. võtmed kätte ehitust ehk siis vundamendist täiusliku viimistluseni. Mis tähendab seda, et uude koju jõudes saad sina keskenduda kodutunde loomisele, mitte kipsplaatide vahel.
Loe edasi...

Rinaldo Lighting OÜ

Artelli 10C,
Tallinn
Tel: (+372) 679 0815

myyk@rinaldo.ee
www.rinaldo.ee

Läbimõeldud valguslahendused andmaks energiat ja valgust
Rinaldo Lighting OÜ kuulub Rinaldo gruppi, mis tegutseb edukalt Eesti ja Soome turul juba 1989. aastast ning on kogu tegutsemisaja vältel olnud tuntud just selle poolest, et ettevõtte spetsialistid tunnevad valgustite valdkonda põhjalikult ning oskavad koostöös kliendiga luua terviklahendusi, mis pakuvad nii silmailu kui ka praktilist väärtust.

Loe edasi...

Vecta Design OÜ

Pärlimõisa tee 20,
Pärnu
Tel: (+372) 442 3023
Mobiil: (+372) 5300 2424

Pinglagi ja valgustid ajatut trendikust armastavale inimesele
Pingmaterjalist valguslagi on väga mugav ja efektiivne laelahendus, mis valmib kiirelt ja tagab ühekorraga nii praktilise ja kauakestva valgustamise funktsiooni, kuid lisab ka ruumi dekoratiivsust, kuna veatult viimistletud valguslagi on kahtlemata ruumi kaunistav lisandus (NB korrektselt paigaldades ei kogu see tolmu ega putukaid, nagu tavalised valgustid). Lae unikaalseks muutmisel on mitmeid mooduseid alustades erikujulistest lahendustest, laest seinale ülekanduvate valgustite loomisest ja lõpetades prinditud valguslagedega. Pingmaterjal pakub paindlikke lahendusi loovate valguslahenduste loomisel, mis ruumidisaini kahtlemata isikupära lisavad.

Loe edasi...