Metallitööd

Avolux OÜ

Gaasi 6A,
Tallinn
Tel: (+372) 5340 3714

avolux@avolux.ee
Facebook
www.avolux.ee


Kvaliteetsed metallitööd ja pulbervärvimine
Avolux OÜ valmistab mitmesuguseid metalltooteid ja metallmööblit eritellimustööna: riiuleid, laudu, kappe, voodeid, kaminapuude hoidjaid ja teisi detaile kodu sisustamiseks. Lisaks treppe, väravaid, aedu, lumesahkasid ATVdele jpm. Töid teostatakse ka ehitusettevõtetele kõikvõimalike detailide ning konstruktsioonide näol.

Loe edasi...

Efektsed ja isikupärased metallist mööblidetailid ning keevitustööd
Furnweld.ee nime taga seisab FIE Taavi Tuur, kes teostab vastavalt kliendi soovidele ja joonistele kuumvalts- ja külmvalts terasest tooteid: sisustuselemente koju, kontorisse, ühiskondlikesse ruumidesse ja aeda. Erinevaid mööblidetaile, lauaraame, riiuleid, garderoobi elemente, nagisid jne. Teostatakse ka keevitustöid ning pulbervärvimist.
Loe edasi...

Kore Invest OÜ

Põhja-Puiestee tn 4,
Türi,
Järvamaa
Tel: (+372) 5623 5293

indrek@koreinvest.ee
www.koreinvest.ee

Metallitööd ehituskonstruktsioonidest erilahendusteni
Kore Invest OÜ on usaldusväärseks koostööpartneriks metallide töötlemisel väikeseeriate tootmisel ja erilahenduste leidmisel. Ettevõttes töötavad vastava erialase väljaõppe saanud pikaajalise kogemusega spetsialistid. Peamisteks klientideks on ehitus-, tööstus- ja allhanke ettevõtted. 

Loe edasi...

Nordsan Grupp OÜ
Tuletõkketööd, läbiviikude tihendamine,
metalli värvimine, epopõrandate ehitus

Tel: (+372)  514 1541
info@nordsan.ee

Tuletõkketööd spetsialistidelt
Nordsan Grupp OÜ teostab tuletõkketöid, läbiviikude tihendamist, metalli värvimist ja epopõrandate ehitamist nii äri- kui eraklientidele.

Loe edasi...

Puidu Grupp OÜ

Tel: (+372) 5630 1599

Pulbervärvimine on keskkonnasõbralik ja ökonoomne lahendus
Puidu Grupp OÜ pakub metalli pulbervärvimist ja liivapritsiga puhastamist üle Eesti. Värvitakse nii väikseid kui suuri detaile. Pulbervärvimist iseloomustab  keskkonnasõbralikkus, ökonoomsus, hea hinna ja kvaliteedi suhe.
Loe edasi...

Steelman OÜ
Kontor ja alumiiniumi tootmisüksus

Valukoja 25, 
Tallinn
Tel: (+372) 610 1279
Gsm: (+372) 516 3111

E - R 08.30 - 17.00
L, P suletud

info@steelman.ee
Facebook
www.steelman.ee

Alumiiniumtooted on investeering tulevikku
Steelman OÜ on 2001. aastal loodud väikeettevõte, mis tegeleb alumiiniumprofiilide ja alumiiniumist toodete müügiga ning viimaste valmistamisega. Lahendusi pakutakse nii ettevõtetele kui ka eraklientidele ja vastavalt teie soovidele. Aastatega ollakse omandanud väga suur kogemustepagas teostamaks erinevaid töid.
Loe edasi...

Teet Elektritööde OÜ

Ringtee 1,
Põltsamaa,
Jõgevamaa
Tel 1: (+372) 502 4974
Tel 2: (+372) 775 2274

info@teet.ee
www.teet.ee

Kõik elektritööd ühest kohast
Teet Elektritööde OÜ teostab kõiki elektritöid elektrikilbist pistikupesani, liitumiskilbi koostamisest alajaama ehituseni. Vahetatakse välja teie vana ja ohtlikuks muutunud elektrisüsteem kaasaegsete lahenduste vastu. Kui teil on probleeme elektriga, siis kindlasti leitakse sellele ka lahendus.

Loe edasi...