Metallitööd

Avolux OÜ

Gaasi 6A,
Tallinn
Tel: (+372) 5340 3714

avolux@avolux.ee
Facebook
www.avolux.ee


Kvaliteetsed metallitööd ja pulbervärvimine
Avolux OÜ valmistab mitmesuguseid metalltooteid ja metallmööblit eritellimustööna: riiuleid, laudu, kappe, voodeid, kaminapuude hoidjaid ja teisi detaile kodu sisustamiseks. Lisaks treppe, väravaid, aedu, lumesahkasid ATVdele jpm. Töid teostatakse ka ehitusettevõtetele kõikvõimalike detailide ning konstruktsioonide näol.

Loe edasi...

Efektsed ja isikupärased metallist mööblidetailid ning keevitustööd
Furnweld.ee nime taga seisab FIE Taavi Tuur, kes teostab vastavalt kliendi soovidele ja joonistele kuumvalts- ja külmvalts terasest tooteid: sisustuselemente koju, kontorisse, ühiskondlikesse ruumidesse ja aeda. Erinevaid mööblidetaile, lauaraame, riiuleid, garderoobi elemente, nagisid jne. Teostatakse ka keevitustöid ning pulbervärvimist.
Loe edasi...

www.mametal.ee

Tel: (+372) 5388 8141 (est)
       (+358) 44 70 60 940 (fin)

info@mametal.ee
Facebook
www.mametal.ee

Erilahendusega metalltrepid
Mametal.ee on mitmekülgne eritellimusel treppide valmistaja, kelle teenuste hulka kuuluvad mustast ja roostevabast (harjatud või poleeritud) metallist metalltreppide projekteeriminevalmistaminepaigaldus ning müük. Ettevõtte tootevalikus on nii keerdtrepid, sirged trepidtrepitornidsise- ja välistrepid kui ka metallist trepi piirded, trepi käsipuud ja trepi kaldteed ning piirdeaiad. Teostatakse 3D kombineeritud torupainutust ja müüakse erinevaid restvõrke ja restvõrk-astmeid.

Loe edasi...

Kore Invest OÜ

Tehnika 3b,
Türi,
Järvamaa
Tel: (+372) 5623 5293

indrek@koreinvest.ee
www.koreinvest.ee

Metallitööd ehituskonstruktsioonidest erilahendusteni
Kore Invest OÜ on usaldusväärseks koostööpartneriks metallide töötlemisel väikeseeriate tootmisel ja erilahenduste leidmisel. Ettevõttes töötavad vastava erialase väljaõppe saanud pikaajalise kogemusega spetsialistid. Peamisteks klientideks on ehitus-, tööstus- ja allhanke ettevõtted. 

Loe edasi...

Meediagrupi OÜ

Liimi 8,

Tallinn
Tel: (+372) 610 4045

info@meediagrupi.ee
www.meediagrupi.ee

Avatud: E – R 8.30 – 17.00

Hubasemaid kodud ja edukaimad ärid Meediagrupist
30. aastase ajalooga Meediagrupi OÜ teostab eritellimusmööblit (k. a köögimööbel), metallkonstruktsioone ja kaubanduspindade eksponeerimise stende.

Loe edasi...

Nordsan Grupp OÜ
Tuletõkketööd, läbiviikude tihendamine,
metalli värvimine, epopõrandate ehitus

Tel: (+372)  514 1541
info@nordsan.ee

Tuletõkketööd spetsialistidelt
Nordsan Grupp OÜ teostab tuletõkketöid, läbiviikude tihendamist, metalli värvimist ja epopõrandate ehitamist nii äri- kui eraklientidele.

Loe edasi...

Novaelement OÜ

Karula,
Viljandi vald,
Viljandimaa
Tel: (+372)  517 5265

info@novaelement.ee
www.novaelement.ee

Metalltooted otse tootjalt
2004. aastal asutatud Novaelement OÜ tegeleb metalltoodete valmistamise ja nende paigaldusega. Oma töös kasutatakse traditsioonilisi metallitöötlemise seadmeid ja töövõtteid. Ettevõtte peamisteks klientideks on uusehitiste ehitajad, vanade renoveerijad, eramajade omanikud ja talunikud. Teostatakse eritellimustöid.
Loe edasi...

Puidu Grupp OÜ

Tel: (+372) 5630 1599

Pulbervärvimine on keskkonnasõbralik ja ökonoomne lahendus
Puidu Grupp OÜ pakub metalli pulbervärvimist ja liivapritsiga puhastamist üle Eesti. Värvitakse nii väikseid kui suuri detaile. Pulbervärvimist iseloomustab  keskkonnasõbralikkus, ökonoomsus, hea hinna ja kvaliteedi suhe.
Loe edasi...

Steelman OÜ
Kontor ja alumiiniumi tootmisüksus

Valukoja 25, 
Tallinn
Tel: (+372) 610 1279
Gsm: (+372) 516 3111

E - R 08.30 - 17.00
L, P suletud

info@steelman.ee
Facebook
www.steelman.ee

Alumiiniumtooted on investeering tulevikku
Steelman OÜ on 2001. aastal loodud väikeettevõte, mis tegeleb alumiiniumprofiilide ja alumiiniumist toodete müügiga ning viimaste valmistamisega. Lahendusi pakutakse nii ettevõtetele kui ka eraklientidele ja vastavalt teie soovidele. Aastatega ollakse omandanud väga suur kogemustepagas teostamaks erinevaid töid.
Loe edasi...

Teet Elektritööde OÜ

Ringtee 1,
Põltsamaa,
Jõgevamaa
Tel 1: (+372) 502 4974
Tel 2: (+372) 775 2274

info@teet.ee
www.teet.ee

Kõik elektritööd ühest kohast
Teet Elektritööde OÜ teostab kõiki elektritöid elektrikilbist pistikupesani, liitumiskilbi koostamisest alajaama ehituseni. Vahetatakse välja teie vana ja ohtlikuks muutunud elektrisüsteem kaasaegsete lahenduste vastu. Kui teil on probleeme elektriga, siis kindlasti leitakse sellele ka lahendus.

Loe edasi...