Arboristika

ArbHal OÜ

Tel: (+372) 5332 8569

info@arbhal.ee
Facebook
www.arbhal.ee

Alati õigel ajal kastetud aed, mis on jälgitav läbi nutirakenduse
ArbHal OÜ hoolitseb selle eest, et sinu hoov või haljasala näeks aastaringselt hea välja ning taimed püsiksid terved. Üheks ettevõtte  peamiseks tegevusvaldkonnaks on vihmutussüsteemide rajamine hoovidesse.

Loe edasi...

ArborGreen OÜ

Pargi tn 10,
Jüri alevik,
Rae vald,
Harju maakond
Tel: (+372) 5378 4619

info@arborgreen.ee
Facebook
Instagram
www.arborgreen.ee

Arborist aitab puid ja põõsaid "juurtest ladvani"
Kui hoonete läheduses või mõnes teises keerukas asukohas on puu muutunud ohtlikuks või vajab lihtsalt hooldust, võtke julgelt ühendust ArborGreen meeskonnaga. Arborist on puuhoolduse spetsialist, kelle tööks on asustatud piirkonnas kasvavate puittaimede (eelkõige puude) hooldamine kogu nende eluea jooksul.

Loe edasi...

ArborWorks OÜ

Tel: (+372) 5850 9873
Roland Kontkar

Puude hoolduseks ja langetamiseks eelista arboriste
Kui teie kinnistul, korteriühistul või mujal on probleeme kõrghaljastusega, mis vajab hooldust või sootuks raiet, siis võtke ühendust ArborWorks OÜga. Ettevõtte töötajad on läbinud arboristide koolituse ja tegeleme puude langetamise ning hooldamisega tegeletakse igapäevaselt.

Loe edasi...

www.arborist24.ee
Helileva OÜ

Paali talu,
Levalõpme küla,
Muhu vald,
Saaremaa
Tel: (+372) 510 9331

info@arborist24.ee
Facebook
www.arborist24.ee

Hoolitsus puude ja keskkonna eest
Arborist24.ee osutab arboristika- ja metsandusteenuseid üle Eesti. Teostatakse ohtlike puude langetamist ja raiet enamasti köitelt ronimisvarustusega ja vajadusel ka tõstukiga. Puid langetatakse ka väga kitsastel aladel ja piiratud ruumides (linnad, kalmistud, puud majade ja elektriliinide läheduses jne).
Loe edasi...

Puujuuksur.ee
Arche Vision OÜ

Tel: (+372) 5699 9884

laur@puujuuksur.ee
Facebook
www.puujuuksur.ee

Puujuuksur teeb aiast unistuste aia
Puujuuksur OÜ teeb aiast unistuste aia. Olgu algmaterjal võsastunud romantiline taluaed või puhas plats - lõpptulemus on omapärane ja põnev, nagu aiaomanik ise. Puujuuksurist saab rohtu erinevatele puude ja aiaga seotud muredele.

Loe edasi...