Tehnika

Bonpet OÜ kauplus

Liivalaia 20 a,
Tallinn
Tel: (+372) 521 4994

Avatud E – R 9 – 17

www.bonpet.ee

BONPETi isekustutav tulekustuti kustutab põlengu varajases staadiumis
Unikaalsel tulekustutusainel BONPET on erinevalt teistest tulekustutusainetest kombineeritud kustutusomadused. Vedeliku kuumutamisel muutub osa sellest gaasiliseks, mis hakkab põlemistsoonist hapnikku aktiivselt välja tõrjuma, jättes samas inimelu tagamiseks ruumi piisava hapniku kontsentratsiooni. Mis võimaldab inimestel ruumist lahkuda.
Loe edasi...

Kiirgusvaba OÜ

Tel: (+372) 5340 5402
E - R: 09 - 17

martin@kiirgusvabakodu.ee
www.kiirgusvabakodu.ee

Elektromagnetkiirguse mõõdistamise ja vähendamise täislahendused
Mida enam kaasaegset tehnoloogiat on meie kodudes, seda enam tõuseb üles küsimus, kui ohutu on see meie tervisele. Kiirgusvaba OÜ on loodud kahe ettevõtliku inimese soovist pakkuda tervislikku sisekliimat inimeste kodudes vähendades tehislikke kiirgusi miinimumini. 

Loe edasi...

Proscreen OÜ

Tel: (+372) 699 9468

info@proscreen.eu
Facebook
Instagram
www.proscreen.eu

Tark maja kui tark valik
Proscreen OÜ loob lahendusi, mille abil on võimalik mugavalt kaasaegset tehnikat juhtida ning ennast kodus mugavalt tunda: audio-video ja muu hoone tehnoseadmete juhtimine sh. kodukino, mitme ruumi helindus, valguse ja kütte juhtimine, videovalve, kardinad jne. - Targa Kodu ja hooneautomaatika lahendused.

Loe edasi...

Riit Trading OÜ

Tel: (+372) 509 4786

riittrading@riittrading.com
www.riittrading.com


Juhtmevabad uksekellaseadmed majja ja õuealale
Riit Trading OÜ  tootevalikus on Saksa kvaliteettehnika kaubamärgilt GROTHE: uksekella-, helisignalisatsiooni- ning optilised ja akustilised signaalseadmed, liikumisandurid, transformaatorid DIN-latile, kellanupud ja kontaktid, uste avamissüsteemid ning geel täidetavad mikrokarbid õuealal niiskuskindlate elektriühenduste teostamiseks.GROTHE uksekelladel on kaunid, valitavate erinevate meloodiatega, nad on kompaktsed ja stiilsed ning valik on väga mitmekesine. Juhtmevabade uksekellade heliseadmete ja raadiosaatja- kellanuppude vahekaugus võib olla erakordselt suur, ulatudes kuni 500 m.
Loe edasi...

SigmaSystems OÜ

Meistri 10,
Tallinn
Tel: (+372) 684 3900

info@sigmasystems.ee
Facebook
www.sigmasystems.ee

NRGkick – kaasaskantav elektriauto kiirlaadija
Austria kaubamärgi kaasaskantav elektiauto kiirlaadija NRGkick on väljatöötatud 2015. aastal ja tänaseks saadaval 23 erinevas riigis, sealhulgas Eestis. NRGkick autolaadijad on saadaval ettevõttes SigmaSystems OÜ.

Loe edasi...

Uftec OÜ

Töökoja 4a,
Tallinn
Tel: (+372) 5628 8085

urmas@tuulesoojus.ee
www.uftec.ee

Viirustevabad siseruumid UV-C õhupuhastusseadme abil
Uftec OÜ põhitegevuseks on professionaalsete UV-C seadmete tootmine ja müük. Lisaks teostame UV-C seadmete ja süsteemide projekteerimist, paigaldamist, hooldust ja remonti. UV-C seadmeid kasutatakse peamiselt õhu steriliseerimiseks elamutes ja avalikes hoonetes.
Loe edasi...