Teetööd, tänavakivide paigaldus

Aaker Kivi OÜ

Tel 1: (+372) 523 7491
Tel 2: (+372) 5687 9606

info@aakerkivi.ee
Facebook
www.aakerkivi.ee

Soovides vastupidavaid teid, lase töö teostada meistritel
Aaker Kivi OÜ tegeleb peamiselt tänavakividest teede ja platside ehitamisega. Töid teostatakse nii ettevõtetele kui eraklientidele. Vastavalt kliendi soovile laotakse kivimustreid, valmistatakse tänavakividest treppe  ja sillutatakse kaldteid, kasutades nii maa-, pae- kui ka graniitkivi.

Loe edasi...

BGM Project OÜ

Tel: (+372) 522 6115

janek@bgm.ee
Facebook

www.bgm.ee

Ehitustööd, mis vastavad kliendi ootustele
BGM Project OÜ teostab üldehitus-, vundamendi-, lammutus-, elektri-, sanitaartehnilisi-, betooni-, renoveerimis- ja remonttöid,  katuseehitust, tänavakivide paigaldust, sise- ja välisviimistlustöid ning PUR vahu paigaldust.
Loe edasi...

CoralRoof OÜ

Tel: (+372) 5663 9787

info@coralroof.ee
www.coralroof.ee

Energiatõhus kaasaegne ehitus ja renoveerimine
CoralRoof OÜ meeskond koosneb pikaajalise kogemusega professionaalidest. Ehitamisel peetakse silmas kõrget kvaliteeti, ehitus- kui ülalpidamiskulude mõistlikkust ning hinnatakse keskkonnasõbralikku lähenemist.

Loe edasi...

Fallemark Ehitus OÜ

Tiido küla,
Valgjärve vald,
Põlvamaa
Tel: (+372) 5626 0603

fallemark@gmail.com
www.fmehitus.ee

Kõik ehitusest!
Fallemark Ehitus alustas oma tegevust juba aastal 2006. Ettevõtte klientideks on olnud riigiasutused, eraisikud, korteriühistud, erinevad ettevõtted ning samuti ka eraisikud. Fallemark Ehitus on pälvinud tiitli Edukas Eesti Ettevõte 2020 ja 2016 aastal ning metroserdi.

Loe edasi...

Jaager OÜ

Tel: (+372) 507 6909

info@jaager.ee
www.jaager.ee

Looduskivitööd ning puhastus- ja värvimistööd kogemustega meistritelt
Jaager OÜ teostab erinevaid puhastus ja värvimistöid ning looduskivist ehitiste rajamist ja renoveerimist. Ettevõte tegutseb aastast 2000. ning vajalik tehnika ning oskustööjõud on Jaager OÜ-l olemas.

Loe edasi...

Katend OÜ

Türi tn 10,
Tallinn
Tel: (+372) 5699 733

info@katend.ee
Facebook
www.katend.ee

Teedeehitusettevõte,
mida olete otsinud
Katend OÜ on 12 aastat kvaliteetset ja taskukohase hinnaga teedeehitust teostanud ettevõte, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on tänavakivide paigaldus, asfalteerimistööd, pinnase kaeve- ja haljastustööd.

Loe edasi...

Kivipere OÜ

Madila küla,
Saue vald,
Harjumaa
Tel: (+372) 5667 0520

kivipere@hotmail.ee
Facebook
www.kivipere.ee

Aitame leida parima tee
Kivipere OÜ põhitegevusalaks on tänava- ja äärekivide paigaldus. Kivitöid on tehtud juba aastast 1997 ning ehitatud on üle 700 objekti. Lisaks teostatakse ka haljastust, aedade ehitust ja teisi ehitus- ja remonditöid. Kui rääkida eramuid ümbritsevatest teedest, siis need ei märgista vaid rada, millel kõndida, vaid on osa tervikust – sinu aiast.
Loe edasi...

KiviPets OÜ

Tel: (+372) 5323 8875

geioraudsepp@gmail.com
Facebook

Teedeehitus eeldab teadmisi ja oskusi
KiviPets OÜ tegeleb peamiselt tänavakividest teede ja platside ehitamisega. Teostatakse ka lammutus-, kaeve-, drenaaži-, haljastus- ja lumekoristustöid ning ohtlike puude langetamist. Erialast töökogemust on ettevõttel üle 13. aasta. Vastavalt kliendi soovile laotakse kivimustreid, valmistatakse tänavakividest treppe  ja sillutatakse kaldteid.
Loe edasi... 

Kroonikivi OÜ

Tel: (+372) 522 4403
Kalle Kroon

kroonikivi@gmail.com
www.kroonikivi.ee

Kroonikivi kroonib tänavaid ja õuesid
2004. aastal asutatud Kroonikivi teostab peamiselt tänavakivide paigaldust ning haljastustöid. Ning loomulikult ka kõike, mis käib tänavakivide paigalduse juurde nagu seda on äärekivide- ja sõidutee äärekivide paigaldus või ka munakivide paigaldus.

Loe edasi...

Orina Ehitus OÜ

Tel: (+372) 5555 4716

orinaehitus@gmail.com
Facebook

Muretuim põrand on õigesti paigaldatud põrand
Orina Ehitus OÜ paigaldab ja renoveerib puitpõrandaid ning teostab ka linoleumi ja PVC-katete paigaldamist. Ehitatakse ja renoveeritakse katuseid ning paigaldatakse tävakive. Puitpõrandad võluvad neid, kes hindavad naturaalsust, hubasust ja omapära, sest ükski puidust või puitkattega parketi liist pole teisega 100% identne.
Loe edasi...

Revika Ehitus OÜ

Tel: (+372)  5801 8384

revikaehitus@gmail.com

Ehitustööd alates vundamendist kuni siseviimistluseni
Revika Ehitus OÜ on tegelenud erinevate ehitustöödega aastakümneid. Töid teostatakse alates siseviimistlusest kuni nn. "võtmed kätte" ehituseni ehk siis maja ehitus alates vundamendist kuni hoone valmimiseni, koos siseviimistlusega. Soovi korral valmistatakse ka mööbel, ehitatakse piirdeaed, terrass või lehtla.
Loe edasi...

V&K Teed OÜ

Tel: (+372) 5561 7673
       (+372) 5302 7796

vkteed@gmail.com
Facebook
www.vkteed.ee

Kui kvaliteet on teedeehituses oluline
V&K Teed OÜ teostab kiirelt ja kvaliteetselt erinevaid teetöid nagu teede ja platside ehituspinnasetöödhaljastustöödkivitöödasfalteerimistööd. Tänavakivist teede ja platside ehitamisega ollakse tegelenud aastast 2015 ning on sealtmaalt pidevalt laienetud ja edasi arenetud. 

Loe edasi...

Saku Ehitus OÜ

Staadioni 7b,
Saku alevik,
Saku vald,
Harju maakond
Tel: (+372) 5843 9879

info@sakuehitus.ee
Facebook
www.sakuehitus.ee

Kvaliteetne täislahendus ehituses
Saku Ehitus OÜ pakub täislahendusi ettevõtte tegevusaladel, milleks on tänavakivide paigaldus, teede ja parklate ehitus, haljastustööd, piirdeaedade ehitus ning ehitus ja remonditööd. Millest viimane jaguneb väga paljudeks osadeks tervikust.

Loe edasi...

Terrassi Ehituse OÜ

Tel: (+372) 53 333 381

info@terrassid.net
Facebook
www.terrassid.net

Personaalse lähenemisega terrassid
Terrassi Ehituse OÜ pakub erinevaid terrassi lahendusi, olles kõigiti kliendile orienteeritud. Teostatakse terrasside lahendusi  nii kivist, betoonist, looduskivist, graniidist, kui ka puidust. Aluseks on vaid teie soov ja nägemus, millele osatakse anda ka omapoolseid soovitusi ning lõpuks ka projekt kvaliteetselt teostada.

Loe edasi...

Fixest Invest OÜ

Toominga 2,
Paikuse v,
Pärnumaa
Tel: (+372) 552 7943

fixestinvest@gmail.com
www.sillutiskivi.ee

Kvaliteet tänavakivide paigaldusel
Fixest Invest OÜ on spetsialiseerunud tänavakivi paigaldusele ja sellega kaasnevatele töödele. Ning on kindlasti üks nendest ettevõtetest, kes esindab kvaliteeti, mis kestab.

Loe edasi...