Lagede ehitus

A.M Viimistlus OÜ

Tel: (+372) 5550 3404

info@amviimistlus.ee
Facebook

www.amviimistlus.ee

Siseviimistlus- ja kipsitööd oma ala meistritelt
A.M Viimistlus OÜ on 2018. aastal loodud ehitusettevõte, mille meeskond omab pikaajalist töökogemust ehitusvaldkonnas, mis ühtlasi on kvaliteedi garantiiks. Teostatakse peamiselt siseviimistlus– ja kipsitöid nii eraklientidele kui ettevõtetele.

Loe edasi...

Balmer OÜ

Tel: (+372) 511 7570

balmerehitus@gmail.com
balmer@online.ee

Ehitus, mis on silmale ilus vaadata
Balmer OÜ meeskond teostab üldehitustöid. Omatakse pikaaegset töökogemust. Üldehituse mõiste alla on koondunud praktiliselt kõik ehitustööd, alates vundamentide ehitusest kuni siseviimistlustöödeni. Ettevõtte eelistuseks on ehitustööd, mis on silmale ilus vaadata ehk siis need ehituse osad, mis jäävad nähtavaks - fassaadi- ja katusetööd, seinade ehitus ja viimistlus ning ripplaed.
Loe edasi...

Ganora OÜ

Tel: (+372) 5810 2557

ganora.ou@gmail.com
Facebook

Kvaliteetsed pinglaed ja kipsitööd
Ganora OÜ teostab igat tüüpi kipsplaatide- ja kvaliteetsete
pinglagede paigaldamist. Teostatakse igasuguse keerukusastmega töid. Seda võimalikult lühikese ajaga ja kõrge kvaliteet.
Loe edasi...

Laestuudio
Chika OÜ

Ilmatsalu 3b,
Tartu
Tel: (+372) 5340 6070

info@laestuudio.ee
Facebook
www.laestuudio.ee

Lagi kui sisekujunduselement
Laestuudio pakub Eestis toodetud kõrgekvaliteediliste pinglagede paigaldust, hooldust ja remonit üle kogu Eesti ning terviklikke  valgustuslahendusi. Kaasajal ei pruugi lagi olla lihtsalt lagi, vaid see võib olla ka sisekujunduselement, mis loob ruumi üldilme või siis on ruumile aktsendi andja.
Loe edasi...

Larinkompanii OÜ
www.laed24.ee

Vana-Lõuna 19,
Tallinn
Tel: (+372) 5838 8000

info@laed24.ee
Facebook
www.laed24.ee

Laed kui kunstiteosed 
Larinkompanii OÜ (www.laed24.ee)  teostab ja paigaldab erinevaid lagesid, alates kips-,ripp- ja pinglagedest kuni disainerite poolt armastatud efektsete tähistaevas lagedeni ning kõike, mis sinna vahele jääb: matt-, satiin-, art print, mitmetasandilisi, kombineeritud- ja läikivaid lagesi ning loomulikult paigaldab ka lagede LED taustavalgust.
Loe edasi...

Meriferm Ehitus OÜ

Tel: (+372) 5647 0174

meriferm@gmail.com
Facebook
www.meriferm.ee

Loodud tegutsema erinevates olukordades
Meriferm Ehitus OÜ teostab kõiki ehitus ja siseviimistlustöid, alates "võtmed kätte" ehitusest ja vanade hoonete renoveerimisest kuni korteri täisremondini. 

Loe edasi...

Parmet AS

Tehvandi Põik 3,
Otepää
Tel: (+372) 766 0044

Tallinna esindus
Valukoja 8/1,
Tallinn
Tel: (+372) 766 0044

parmet@parmet.ee
www.parmet.ee

Omanäolise vastupidavad fassaadid ja laed
Parmet AS on suurte kogemustega ja ilmselt üks Eesti tuntuim ning tunnustatuim tootmisettevõte, mis toodab kvaliteetseid ripplaesüsteeme, fassaadikassette ning profiile. Suureks eeliseks on Parmeti soodsamad hinnad, tarnekiirus, personaalne lähemine ja erilahenduste (perforatsioonid, kumerused jne) pakkumine.

Loe edasi...

SkyStyle OÜ

Narva mnt. 38,
Jõhvi,
Ida-Viru maakond
SkyStyle teostab töid üle Eesti
Tel: (+372) 5851 5198

info@skystyle.eu
Facebook
Instagram
Youtube
www.skystyle.eu

Stiilsed ja vastupidavad pinglaed
SkyStyle OÜ teostab kvaliteetset pinglagede paigaldamist üle Eesti, garanteerides igal töö etapil selle vastavust kõrgetele pinglae paigaldusteenuste standarditele. Töökogemust on ettevõttel antud valdkonnas üle 10 aasta. Teostatud töödele antakse kuni 15 aastane garantii.

Loe edasi...

Vecta Design OÜ

Pärlimõisa tee 20,
Pärnu
Tel: (+372) 442 3023
Mobiil: (+372) 5300 2424

Pinglagi ja valgustid ajatut trendikust armastavale inimesele
VECTA DESIGN OÜ on esimene kodumaine pinglagede tootja - pinglagede toomise ja paigaldamisega tegeletakse juba alates aastast 2006. Tänaseks omatakse esindusi ja koostööpartnereid üle kogu maailma. Tellides sertifitseeritud pinglaed Vecta Designilt, võite kindlad olla, et saate Euroopa kvaliteediga tooted koos kvaliteetse paigaldusega oma ala asjatundjatelt.

Loe edasi...