Voodipesu

Eestietno OÜ

Tel: (+372) 5550 9358

info@eestietno.ee
Facebook

Instagram
www.eestietno.ee

Moodne disain ja rahvapärand käsikäes
Eestietno OÜ on tuntuim Eesti ettevõte, mis valmistab rahvusmustritest inspireeritud tooteid. Kombineerides vanu mustreid uute disainilahendustega, on tulemus silmapaistev, kaunis ja praktiline. Oma enam kui 10 tegevusaasta jooksul ollakse rõõmustanud etnosõpru sadade erinevate disainilahendustega.
Loe edasi...

www.e-tekstiil.ee
Anrek OÜ

Paldiski mnt. 29,
Tallinn
Tel: (+372) 661 0156

info@e-tekstiil.ee
Facebook
www.e-tekstiil.ee

Lai valik kvaliteetset ja kaunist voodipesu
Sobivat voodipesukomplekti valitakse sageli vaid välimuse järgi, kuigi tegelikult oleks mõistlik jälgida ka materjali, millest voodipesu valmistatud on, kuna nii saab luua parimad võimalikud tingimused magamise ja kvaliteetse une jaoks. E-Tekstiil pakub suurepärases valikus erinevaid voodipesukomplekte.
Loe edasi...

I.D. Kangas OÜ

Lootsi 3a,
Tallinn
Tel 1: (+372) 614 3334
Tel 2: (+372) 5687 9490

idk@idk.ee
Facebook
www.idk.ee

Tekstiil aitab luua ruumis meeleolu
Ruloo- või ribakardinaga ruumi kujundatud värvilaik, lopsakas drapeeringus rasked klassikalised eesriided või üksik poolläbipaistev efektne kangalaik - kõik selle toob teieni aastast 1999 tegutsev sisustusstuudio I.D.Kangas. Pakume laias valikus kõrge kvaliteediga aknakatteid ja sisustustekstiile nii era- kui ka ärikliendile.
Loe edasi...

Kangamaailm
Saree Tekstiil OÜ

Sepa 21,
Tartu
Tel: (+372) 736 6567

sareeteksiil.info@gmail.com
Facebook
www.kangamaailm.com

Kaasaegsed kangad igale maitsele
Saree Tekstiil on kangapood nimega Kangamaailm Tartus, kus on saadaval lai valik kvaliteetseid ja kaasaegseid sisustus- ja  rõivakangaid ning õmblustarvikuid.  Siit leiab sobiva kanga nii kodu kui ka ja äriruumi sisustamiseks. Ning ka need kliendid, kellel on soov isikupäraselt riietuda.

Loe edasi...

www.napsie.ee
Studio Moderna OÜ

Teaduspargi 8,
Tallinn

info@napsie.ee
Facebook
Instagram
Youtube
www.napsie.ee

Sa pole nii suurt enne näinud!
Kas sa kakled mehega ka suuruse pärast? Alati on liiga väike? Liiga kõva vist pole kunagi? Aga väike, see on alati kõigi suurim probleem. Või siis keeravad lapsed end burritoks ja sina jälle paljas? Sellele murele on nüüd lahendus. Kuus ruutmeetrit peaks hädast välja aitama!
Loe edasi...

Sewing OÜ

Võidu 5a,
Rakvere
Tel: (+372) 553 0814

sewing.rakvere@gmail.com
Facebook

Hea une saladus - naturaalne ja kaunis voodipesu
Sewing OÜ on õmblusettevõte, kus teostatakse eritellimustöid nii äri- kui eraklientidele. Lisaks pakutakse omatoodanguna ka 100% linaseid õmblustooted, nagu voodipesu, kardinad, toolikatted, ilupadjad jne. Sewing OÜ poole võib pöörduda nii ühe eseme valmistamise sooviga kui soovides suuremat õmblus partiid. Ehk siis igaüks, kellel on vaja midagi õmmelda.

Loe edasi...

Siksak.ee
Traageldaja OÜ

Viljandi mnt. 17,
Käru,
Järvamaa
Tel: (+372) 489 0871

info@siksak.ee
Facebook
www.siksak.ee

Kodumaiselt kaunid ja kvaliteetsed kodutekstiilid
Eelistades kodumaiseid sisustustekstiile võid üsna kindel olla, et lisaks nägusale välimusele on tooted kvaliteetsed ja vastupidavad.

SIKSAK omab pikaajalisi kogemusi kardinate, voodipesu, voodikatete, laudlinade ja teiste sisustustekstiiltoodete õmblemisel ja müügis.
Loe edasi...

TEMPUR® esindussalong
VG Design OÜ

Roseni 9,
Tallinn
Tel: (+372) 5361 4569

info@vgdesign.ee
Facebook
www.tempur.ee

TEMPUR® madratsid ja padjad – NASA tehnoloogia sinu tervise heaks
TEMPUR® on ainulaadne temperatuuritundlik materjal, mis adopteerub kehaga kiiresti ja toetab perfektselt keha just seal, kus keha seda vajab – keha on oma loomulikus asendis tundmata survet ühelgi keha punktil ning võimaldab tõusta puhanuna.  

Loe edasi...

www.unela.ee
Fermark OÜ

Tartu mnt. 56,
Tallinn
Tel: (+372) 511 4352

Avatud: E - R 10 - 18

Ülimalt kvaliteetsed unetooted Unela.ee-st
Unela.ee pakub kvaliteetseid ja mugavaid voodeid, madratseid, tekke, patju ning voodipesu tunnustatud brändidelt nagu Slept, Norsk Dun, Stroma, Sleep Angel, Fine Bedding, Familon, Wendre jne. Ehk siis, unela.ee salongi ja e-poodi on koondatud Eesti suurim valik kvaliteetseid tekke ja patju. Ja just nimelt - kvaliteetseid!
Loe edasi...

Viimsi Mööbel

Paadi tee 3,
(Viimsi Äritare)
Haabneeme alevik,
Viimsi vald
Telefon: (+372) 5894 5920

Avatud:
E - R 10 - 19
L 10 - 16
P ja muul ajal kokkuleppel

info@viimsimoobel.ee
Facebook
Instagram
www.viimsimoobel.ee

Hea Eesti Mööbel
Mööblisalong Viimsi Mööbel on spetsialiseerunud Eestis toodetud kvaliteetmööbli müügile. Ettevõte omab 20. aastast kogemust mööbli tootmisel ja müügil. Viimsi Mööbli tootevalikusse kuuluvad diivanid, mooduldiivanid, karkassiga voodid ja kontinetaalvoodid, kummutid, täispuitsöögilauad, tugitoolid, toolid ja palju muud.

Loe edasi...