Kaminad, ahjud, korstnad

Balti Tuli OÜ

Tel: (+372) 5689 7147

reigo7940@gmail.com
Facebook

Küttekeha ja korsten telli kogenud pottseppmeistrilt
Kui vajad pottseppa või korstnapühkijat, siis Balti Tuli OÜ pakub mõlemat teenust. Lisaks laotakse ilumüüre. Kui kokku on juhtunud hea maitse, hea käsi ja põhjalikud teadmised pottsepatöödest, siis tulemus on vaatamisväärne ja kvaliteetne.

Loe edasi...

Küttekolle OÜ

Kaagu küla
Vastseliina
Võru maakond
Tel: (+372) 5691 6898

rainvar@gmail.com
Facebook

Hea küttekolle on investeering aastakümneteks
Küttekolle OÜ  teostab kõiki pottsepatöid: ettevõtte pottseppmeister valmistab ahje, kaminaid, pliite, lesosid ja korstnaid, sealhulgas ka tööstuskorstnaid ja -ahjusid. Hea ahi on investeering, mistõttu asudes planeerima koju ahju ehitamist või siis vana küttekolde renoveerimist, tasub kindlasti pöörduda pottseppa poole, kes tunneb ahjude hingeelu ja töövõtteid ning ka kütteseadmete ehituseeskirju.
Loe edasi...

Küttesalong OÜ

Jaama puiestee 5,
Rakvere
Tel: (+372) 558 6786

kyttesalong@gmail.com
Facebook
Instagram
Youtube
www.küttesalong.ee

Rakvere Küttesalong -ideest teostuse ja hoolduseni
Rakvere Küttesalong on salong - siin aidatakse teil leida kodule sobivaim küttelahendus. Nõustatakse, müüakse, paigaldatakse ja hooldatakse erinevaid kütteseadmeid. Ühesõnaga - Rakvere Küttesalong pakub professionaalset täisteenust: ideest teostuseni ning hilisema hoolduseni.
Loe edasi...

Smireal Group OÜ

Läänemere tee 30,
Tallinn
Tel : (+372) 501 2014

info@smireal.ee
www.smireal.ee

 

Kütame targalt!
Kui vajad kiirelt ja mugavalt sooja, siis Smireal just õige sooja looja! Smireal Group OÜ müüb ja paigaldab  kaasaegseid kvaliteetseid küttesüsteeme, pakkudes nii klientidele kui koostööpartneritele kiireid, mugavaid ja paindlikke lahendusi nii kütte-, veevarustuse- kui kanalisatsioonitööde osas ning küttesüsteemide ja nende koostisosade ehitamiseks ja renoveerimiseks.

Loe edasi...