Korstnapühkijad

Ahjumees OÜ

Tel: (+372) 5668 1555
(+372) 685 1681

Tanel Sepp

tanel@ahjumees.ee
Facebook

www.ahjumees.ee

Ahjumees - pakkudes soojust ja usaldust
Ahjumees OÜ on pereettevõte. Ehitatakse ja remonditakse ahjusid, pliite, kaminaid ja teisi küttekehasid ning korstnaid. Erinevate kütteseadmete projekteerimise, ehitamise ja renoveerimise töökogemust on pottseppmeistril 16. aastat.
Loe edasi...

A-Korsten OÜ

Kivimöldre, Luige alevik,
Kiili vald, Harjumaa
Tel: (+372) 5682 0974

info@akorsten.ee
www.akorsten.ee

Telli korstnapühkija õigel ajal
A-Korsten OÜ tegeleb korstende ja küttesüsteemide puhastamisega. Korralikult hooldatud korsten aitab vältida tulekahju ning samas annab säästu küttekuludelt.
Loe edasi...

Balti Tuli OÜ

Tel: (+372) 5689 7147

reigo7940@gmail.com
Facebook

Küttekeha ja korsten telli kogenud pottseppmeistrilt
Kui vajad pottseppa või korstnapühkijat, siis Balti Tuli OÜ pakub mõlemat teenust. Lisaks laotakse ilumüüre. Kui kokku on juhtunud hea maitse, hea käsi ja põhjalikud teadmised pottsepatöödest, siis tulemus on vaatamisväärne ja kvaliteetne.
Loe edasi...

Koldevärk OÜ

Põllu 4,
Käina,
Hiiumaa
Tel: (+372) 513 9103

veikkomartin@hot.ee
www.koldevark.ee

 

Kõik küttekolde hingeelust
Koldevärk OÜ pottseppmeistrid Veikko Martin ja Kaius Põtter osutavad kõiki pottsepateenuseid alates erinevate küttekollete ehitamisest kuni korstnapühkimiseni. Teostatakse ka parandustöid ning antakse konsultatsioone.

Loe edasi...

Lasover OÜ

Tel: (+372) 5661 8418

info@lasover.ee
www.lasover.ee

Pottsepatööd ja korstnapühkimine, millele võid kindel olla
Lasover OÜ tegeleb pottsepatöödega ja küttesüsteemide ehitusega üle kogu Eesti. Teostatakse ka korstnapühkimisteenust. Ettevõttes töötavad oma ala spetsialistid, kelle kogemustele võib klient julgelt toetuda ning kelle tööd iseloomustavad kiirus, täpsus, ausus, kvaliteet ja usaldusväärsus. Lasoveril on kogemusi üle 15 aasta.

Loe edasi...

1Korstnapühkija ja Pottsepp OÜ

Tel: (+372) 5690 0686

korsten.korda@gmail.com
Facebook
www.korstnaonu.ee

Korstent tuleb puhastada kord aastas
1Korstnapühkija ja Pottsepp OÜ pakub litsenseeritud korstnapühkija ja pottsepa teenuseid Tallinnas ja Harjumaal. Teostatakse erinevate küttekehade- (ahjud, pliidid, kaminad, õuegrillid, saunaahjud jne) ja lõõride puhastamist.

Loe edasi...

Potipoiss OÜ

Tel: (+372) 58 07 25 81

info@potipoiss.ee
Facebook
www.potipoiss.ee

Teie tuleohutu kodu heaks
Potipoiss OÜ on spetsialiseerunud küttesüsteemide eksperthinnangutele, lõõride uurimisele ning koostööle korteriühistutega. Väiksemas mahus teostatakse ka tavapärast korstnapühkimise tööd.
Loe edasi...

 RenoRe OÜ

Tel: (+372) 521 434

info@renore.ee
merlekias@gmail.com
Facebook

www.renore.ee

Korstnale uus hingamine
RenoRe OÜ teostab korstende kaamerauuringuid ja renoveerimist tulekindla seguga. Töid teostatakse nii eramajadele, korteriühistutele, rookatustega hoonetele kui ka renoveerimist vajavate muinsuskaitse alustele hoonetele. RenoRe poolt kasutatav korstna renoveerimise meetod tulekindla seguga on turvaline, ökonoomne ja puhas.
Loe edasi...

RenoProff OÜ

Maasika 12,
Viljandi
Tel: (+372) 5380 2450 EST
       (+372) 5858 0234 EST/RUS

Korstende renoveerimine tulekindla seguga
RenoProff OÜ teostab korstende kaamerauuringuid, kettpuhastust ja renoveerimist tulekindla seguga. Lisaks nii korstende ladumist, krohvimist kui täislahendusi. Töid teostatakse nii eramajadele, korteriühistutele kui ka renoveerimist vajavate muinsuskaitse alustele hoonetele.
Loe edasi...

Tuli ja Suits OÜ

Hõbeoja,
Kõduküla küla,
Tabivere v,
Jõgeva mk.
Tel: (+372) 5344 2448

info@korstnapuhkija.ee
Facebook
www.korstnapühkija.ee

Kui soovid, et ahi teeniks sind, mitte sina ahju
Tuli ja Suits on usaldusväärne partner teie kütteseadmete puhastamisel, hooldamisel ning remontimisel. Samuti teostatakse pottsepatöid, kus ühendatud nii pikaajaline kogemuse kui tänapäevase kütteseadme ehituse arvutusmetoodika.
Loe edasi...

www.pottseppmeister.ee
Volt OÜ

Ristiku 16,
Tartu
Pottsepatööd: (+372) 5395 4041 Kristo
Korstnapühkimistööd:
(+372) 5395 5016 Koit

info@pottseppmeister.ee
Facebook
www.pottseppmeister.ee

Pottsepa- ja korstnapühkimistööd meistritelt
Ahjud, pliidid, kaminad, korstnad ja teised küttesüsteemid - Pottseppmeistrilt saate kõik vajaliku, alates ahju planeerimisest ja ehitamisest lõpetades selle edaspidise hooldamisega. Samuti antakse tuleohutusalaseid, ventilatsioonialaseid ja pottsepatööde alaseid konsultatsioone. Ettevõtte meeskond on kaubamärgi "Pottseppmeister" all tegutsenud aastast 1991 ning põhiteguvuseks on korstnapühkimis- ja pottsepatööd.
Loe edasi...