Pottsepatööd

Ahjumaailm OÜ

Oru 19,
Märjamaa,
Rapla maakond
Tel 1: (+372) 5451 4881
Tel 2: (+372) 5620 9825
Lõuna-Eestis: (+372) 5359 2562

info@ahjumaailm.ee
www.ahjumaailm.ee

Küttekollete nn kroonijuveelid Ahjumaailmast
Ahjumaailm OÜ pakub Sulle terviklikku lahendust ahjude, kaminahjude, pliitide ehitamisel alustades projekteerimisest just Sinu vajadusi ja võimalusi arvestades, lõpetades soovitud küttekolde ehitusega.
Loe edasi...

Ahjuvaim OÜ

Vabriku tn 15,
Mõisaküla,
Viljandi maakond
Tel: (+372) 564 2805

ahjuvaim@hotmail.com
www.facebook.com
www.ahjuvaim.ee

Ahjuvaim - enamat kui aasatakümneid
püsivad küttekolded

Ahjuvaim OÜ valmistab ja renoveerib kahhelpottahjusid, pliite, kaminad. Ning keraamilistest tellistest ahjusid, pliite ja kaminad. Konsultatsioonist eskiisprojekti ja teostuseni. Ahjuvaim OÜ taga on ahjumeister Agu Allikivi, kel mitmenda põlve pottsepana teada kõik vanad tarkused küttekollete ehitamisest, renoveerimist ja kütmisest. Lisaks muidugi hilisemad õpingutega omandatud ning töökogemustega tulnud teadmised.
Loe edasi...

Ahjumees OÜ

Tel: (+372) 5668 1555
(+372) 685 1681

Tanel Sepp

tanel@ahjumees.ee
Facebook

www.ahjumees.ee

Ahjumees - pakkudes soojust ja usaldust
Ahjumees OÜ on pereettevõte. Ehitatakse ja remonditakse ahjusid, pliite, kaminaid ja teisi küttekehasid ning korstnaid. Erinevate kütteseadmete projekteerimise, ehitamise ja renoveerimise töökogemust on pottseppmeistril 16. aastat.
Loe edasi...

Ahjuproff OÜ

Tel: (+372) 5557 2424
Rutmar Valmsen

info@ahjuproff.ee
Facebook
www.ahjuproff.ee

Midagi enamat, kui lihtsalt küttekolle ja soe ruum
Kütteseadmed pole tänapäeval pelgalt praktilise väärtusega seadmed, vaid ühtlasi ka sisekujunduselemendid nii kodus kui ühiskondlikes ruumides. Ahjuproff on ettevõte, kes ühendabki meisterlikult kasuliku kauniga.

Loe edasi...

Balti Tuli OÜ

Tel: (+372) 5689 7147

reigo7940@gmail.com
Facebook

Küttekeha ja korsten telli kogenud pottseppmeistrilt
Kui vajad pottseppa või korstnapühkijat, siis Balti Tuli OÜ pakub mõlemat teenust. Lisaks laotakse ilumüüre. Kui kokku on juhtunud hea maitse, hea käsi ja põhjalikud teadmised pottsepatöödest, siis tulemus on vaatamisväärne ja kvaliteetne.
Loe edasi...

Ehituskompakt OÜ

Laastukoja,
Pähkla küla,
Saaremaa vald
Tel 1: (+372) 5341 2460
Tel 2: (+372) 5845 1391

ehituskompakt@gmail.com
www.ehituskompakt.ee

Üldehitusteenusest ainulaadsete palkmajade ja roogkatuste ehituseni
Ehituskompakt OÜ on loodud aastal 1991 ning teostatakse ehitust eskiisjoonisest kuni nn. võtmed kätte ehituseni. Omatakse kogemust puitkilp-, metall- ja puitkarkass ning samuti müüritud hoonete ehitamisel ja remondil. Teostatakse majade soojustamis-, remondi- ja hooldustöid ning elamute, saunade, suvilate ja abihoonete ehitust ning pottsepatöid, mis hõlmab ahjude, kaminate, pliitide ehitust.
Loe edasi...

Lasover OÜ

Tel: (+372) 5661 8418

info@lasover.ee
www.lasover.ee

Pottsepatööd ja korstnapühkimine, millele võid kindel olla
Lasover OÜ tegeleb pottsepatöödega ja küttesüsteemide ehitusega üle kogu Eesti. Teostatakse ka korstnapühkimisteenust. Ettevõttes töötavad oma ala spetsialistid, kelle kogemustele võib klient julgelt toetuda ning kelle tööd iseloomustavad kiirus, täpsus, ausus, kvaliteet ja usaldusväärsus. Lasoveril on kogemusi üle 15 aasta.

Loe edasi...

Kivikujundus
Soojasalvestavad-,
bio- ja välikaminad

Tel: (+372) 5348 7394

info@kivikujundus.ee
www.kivikujundus.ee

Kamin nii õue kui tuppa oma ala meistritelt
Omanäoline välikamin välikööki oma ala meistritelt, soodsad kaminad või kaminahjud koos soojamüüridega - see on Kivikujundus. Lisaks tegeletakse dekoratiiv-, looduskivide ja korstende müügi ning paigaldusega.
Loe edasi...

Kena Kolle OÜ

Tel: (+372) 5599 9123

kenakolle@gmail.com
Facebook

Pottseppmeister, kes valdab hea küttekeha saladusi
Kena Kolle tuleb appi, kui otsid oma koju seda õiget tuleaset või soovid taastada olemas olevat. Kuigi Kena Kolde pottseppmeister Eero Tisleri suurim armastus kuulub glasuurpottidest küttekeha teostamisele. Viimase aasta jooksul ta vaid neid valmistanud ja uute eesootavate tööde järjekord võib kohati ulatuda ka pikaks. Nii, et neil, kel mõtetes tulevikus glasuurahju omanikuks saada, oleks mõistlik juba praegu pottseppmeistri jutule minna.
Loe edasi...

Kerameus OÜ

Tel: (+372) 5650 0569

sander@kerameus.ee
Facebook
www.kerameus.ee

Soojust kogu eluks!
Kerameus OÜ tegeleb ahjude, pliitide, kaminate ehitamise ja renoveerimisega, nagu ütleb ka ettevõtte nimi, mis tähendab vana-kreeka keeles pottseppa.  Pottseppa teenus on kui luksustoode - individuaalne ning iga töö on nii pottseppmeistri, töö tellija ja ruumi nägu, kus küttekeha asub.

Loe edasi...

1Korstnapühkija ja Pottsepp OÜ

Tel: (+372) 5690 0686

korsten.korda@gmail.com
Facebook
www.korstnaonu.ee

Korstent tuleb puhastada kord aastas
1Korstnapühkija ja Pottsepp OÜ pakub litsenseeritud korstnapühkija ja pottsepa teenuseid Tallinnas ja Harjumaal. Teostatakse erinevate küttekehade- (ahjud, pliidid, kaminad, õuegrillid, saunaahjud jne) ja lõõride puhastamist.

Loe edasi...

Koldevärk OÜ

Põllu 4,
Käina,
Hiiumaa
Tel: (+372) 513 9103

veikkomartin@hot.ee
www.koldevark.ee

 

Kõik küttekolde hingeelust
Koldevärk OÜ pottseppmeistrid Veikko Martin ja Kaius Põtter osutavad kõiki pottsepateenuseid alates erinevate küttekollete ehitamisest kuni korstnapühkimiseni. Teostatakse ka parandustöid ning antakse konsultatsioone. Nii nagu kütteseadme ehitamine on kunst ning hea kütteseadme aluseks on nii meisterlikud tööoskused kui ka hea tunnetus.

Loe edasi...

Suveköögid OÜ

Tel: (+372) 5561 9052

suvekoogid@gmail.com
Facebook
www.suveköögid.ee

Teisaldatavad suveköögid, suitsuahjud ja teised maakivi tooted
Suveköögid OÜ valmistab käsitööna ja paigaldab teisaldatavaid moodulitest maakivi suvekööke, suitsuahjusid, aiaposte, lillekaste, peenra piirdeid jne. Maakivi materjalina on kindel ja väärikas valik.

Loe edasi

Küttekolle OÜ

Kaagu küla
Vastseliina
Võru maakond
Tel: (+372) 5691 6898

rainvar@gmail.com
Facebook

Hea küttekolle on investeering aastakümneteks
Küttekolle OÜ  teostab kõiki pottsepatöid: ettevõtte pottseppmeister valmistab ahje, kaminaid, pliite, lesosid ja korstnaid, sealhulgas ka tööstuskorstnaid ja -ahjusid. Hea ahi on investeering, mistõttu asudes planeerima koju ahju ehitamist või siis vana küttekolde renoveerimist, tasub kindlasti pöörduda pottseppa poole, kes tunneb ahjude hingeelu ja töövõtteid ning ka kütteseadmete ehituseeskirju.

Loe edasi...

Nordflame Estonia OÜ

Pargi 20 - 17,
Kadrina,
Lääne-Virumaa
Tel1: (+372) 618 8018
Tel2: (+372) 503 1576

info@nordflame.ee
www.nordflame.ee

Kõik kaminatest
Nordflame Estonia meeskond on tegelenud pottsepatöödega üle kümne aasta.
Loe edasi...

Oldschool
Kahhelahjud/tootmine ja ennistamine

Keraamika 6,
Siimusti küla,
Jõgeva mk.
Tel: (+372) 5191 9474

artur@oldschool.ee
www.oldschool.ee

Vaata lisa:
www.oldschool.ee

Parim Ahi OÜ

Tel: (+372) 5821 7714

pottsepp.lugu@hotmail.com
Facebook
www.parimahi.ee

Parim küttelahendus
parima küttekolde näol

Parim Ahi OÜ teostab pottsepatöid: ahjud, pliidid, kaminad, korstnad jne. peamiselt Tallinnas ja Harjumaal, kuid kokkuleppel ollakse valmis töötama kõikjal Eesti. Teostatakse ka erinevaid remont- ja restaureerimistöid (pottahjud, plekkahjud, pliidid jne.) Ettevõtte nime valikul lähtuti sellest, mida soovitakse oma klientidele pakkuda – parimat küttelahendust parima küttekolde näol.
Loe edasi...

Tuli ja Suits OÜ

Hõbeoja,
Kõduküla küla,
Tabivere v,
Jõgeva mk.
Tel: (+372) 5344 2448

info@korstnapuhkija.ee
Facebook
www.korstnapühkija.ee

Kui soovid, et ahi teeniks sind, mitte sina ahju
Tuli ja Suits on usaldusväärne partner teie kütteseadmete puhastamisel, hooldamisel ning remontimisel. Samuti teostatakse pottsepatöid, kus ühendatud nii pikaajaline kogemuse kui tänapäevase kütteseadme ehituse arvutusmetoodika.
Loe edasi...

Vaiko Koddala FIE

Tel: (372) 5552 8487

vaiko.koddala@mail.ee

Pottsepp teostab iseloomuga küttekehad
Tänapäeval soovivad paljud lisaks olemasolevatele kütteseadmetele alternatiiviks ka klassikalist puiduga köetavat küttekeha. Seda nii planeerides uut kodu, kui ka juba olemas olevasse koju.

Loe edasi...

www.pottseppmeister.ee
Volt OÜ

Ristiku 16,
Tartu
Pottsepatööd:
(+372) 5395 4041 Kristo

info@pottseppmeister.ee
Facebook
www.pottseppmeister.ee

Pottsepa- ja korstnapühkimistööd meistritelt
Ahjud, pliidid, kaminad, korstnad ja teised küttesüsteemid - Pottseppmeistrilt saate kõik vajaliku, alates ahju planeerimisest ja ehitamisest lõpetades selle edaspidise hooldamisega. Samuti antakse tuleohutusalaseid, ventilatsioonialaseid ja pottsepatööde alaseid konsultatsioone. Ettevõtte meeskond on kaubamärgi "Pottseppmeister" all tegutsenud aastast 1991 ning põhiteguvuseks on korstnapühkimis- ja pottsepatööd.
Loe edasi...