Krohvimine

A.M Viimistlus OÜ

Tel: (+372) 5550 3404

info@amviimistlus.ee
Facebook

www.amviimistlus.ee

Siseviimistlus- ja kipsitööd oma ala meistritelt
A.M Viimistlus OÜ on 2018. aastal loodud ehitusettevõte, mille meeskond omab pikaajalist töökogemust ehitusvaldkonnas, mis ühtlasi on kvaliteedi garantiiks. Teostatakse peamiselt siseviimistlus– ja kipsitöid nii eraklientidele kui ettevõtetele.

Loe edasi...

AR Maalritööd OÜ

Tel: (+372) 5625 0700

armaalritood@gmail.com
Facebook

Kenad seinad valmivad professionaali käe all
AR Maalritööd OÜ teostab siseviimistlustöid nagu tapeetiminekrohviminevärviminepahteldamine. Igale ruumile saabub kord aeg, mil vana on kulunud või siis lootusetult ajast maas. Või siis hoopis nii uus, et paljad seinad vajavad katmist. AR Maalritööd OÜ poole tasub pöörduda mistahes seinte katmistööde osas – tegemist on oma ala professionaaliga.

Loe edasi...

A-Viimistluse OÜ

Soola 7,
Tartu
Tel: (+372) 513 2952

info@viimistluse.ee
Facebook
www.viimistluse.ee

Siseviimistlus ideest teostuseni
Kvaliteetne, kaunis ja looduslik

A-Viimistluse OÜ on 2006 aastal asutatud väikeettevõte, mille põhitegevusalaks on siseviimistlustööd. Tänu üha suurenevale looduslike materjalide kasutusele ehituses ja viimistluses, on A-Viimistluse kogumas tuntust just looduslike materjalide oskusliku kasutamise poolest.
Loe edasi...

Baltmaker OÜ

Tähe 135b,
Tartu
Tel: (+372) 5858 1133

info@baltmaker.ee
Facebook
www.baltmaker.ee

Kui kvaliteet ja tähtajad on olulised
Baltmaker OÜ tegeleb siseviimistlus- ja maalritöödega ning üldehitusega. Lisaks teostatakse vanade majade ja korterite renoveerimist ning nn. võtmed kätte projekte. Baltmaker on tegutsenud juba 15 aastat nii Eestis kui ka teistes Euroopa riikides.

Loe edasi...

Elmonte OÜ

Tel: (+372) 5615 0066

info@elmonte.ee
Facebook
www.elmonte.ee

Viimistlustööd oma ala professionaalidelt
2011. aastast tegutsev Elmonte OÜ teostab erinevaid siseviimistlus töid alates parketi paigaldamisest kuni seinamaalinguteni välja. Kogu oma tegutsemisaja jooksul ollakse suutnud pakkuda rõõmu renoveeritud ja viimistletud ruumidest paljudele klientidele.

Loe edasi...

Est Decore OÜ

Tartu mnt. 71,
Tallinn
Tel: (+372) 5344 9197

kylli@estdecore.ee
Facebook
www.estdecore.ee

Värvi maailm teistest erinevaks
Est Decore OÜ pakub palju erinevaid, väga kvaliteetseid dekoratiivvärve ja dekoratiivkrohve ning nende paigaldust. Ettevõtte töötajate kõrge professionaalsus on tulnud pikaaegse töökogemusega antud tegevusvaldkonnas.

Loe edasi...

Janell Disain OÜ

Tel: (+372) 5660 7554

janek@janelldisain.ee
www.janelldisain.ee

Perfektsus siseviimistlustöödes
Janell Disain OÜ sai loodud 2009 aastal, kuid ettevõtte meeskond on tegutsenud juba aastast 1996. Sellesse ajavahemikku mahuvad elamute, korterite büroode ja samuti, kohvikute viimistlustööd.

Loe edasi...

Krohwin OÜ

Ujula 1a,
Tartu
Tel: (+372) 5623 9902

info@krohwin.ee
Facebook
www.krohwin.ee

Krohwin krohvib mitte ainult kauniks vaid ka soojaks
Savi ja lubi on tohutult variatsioone võimaldavad looduslikud materjalid, mis ideaalselt inimese elukeskkonda sobivad. Krohwin OÜ eesmärgiks on viia savi ja lubi massidesse. Või õigemini – tuua massidesse tagasi, sest need on baasmaterjalideks olnud juba aastatuhandeid.
Loe edasi...

Lacore OÜ

Sõpruse pst. 31,
Tallinn
Tel: (+372)  517 0805

Avatud E - R 10 - 18

info@lacore.ee
Facebook
www.lacore.ee

Suurima valiku ja võimalustega dekoratiivvärvide ja krohvide salong
Lacore OÜ põhitegevuseks on kõrgekvaliteetsete Itaalia dekoratiivvärvide ja krohvide müük ja paigaldus. Ollakse Novacolori toodete esindaja Eestis ning kõige suurema valikuga ja võimalustega dekoratiivvärvide ja krohvide salong.
Loe edasi...

PerfectDeal OÜ

Peterburi tee 46,
Tallinn
Tel: (+372) 514 7791

info@perfectdeal.ee
www.perfectdeal.ee

Usaldusväärsus viimistlus- ja ehitustöödes
Kui soovid kvaliteetset teenust, ilma hilisemate üllatusteta, siis tasub eelistada end juba tõestanud ettevõtet teostamaks viimistlus- ja ehitustöid. Ehitusettevõte PerfectDeal OÜ peamiseks tegevusvaldkonnaks remondi- ja viimistlustööd nii era- kui äriklientidele.

Loe edasi...

Remtek Fassaade OÜ

Tel: (+372) 5334 5598

remtekoy@gmail.com
Facebook
www.remtekFassade.webador.com

Viietärni viimistlus pritskrohviga
Remtek Fassade OÜ on kuue aastase kogemusega siseviimistlus-, fassaadi– ja krohvitöödega tegelev ettevõte. Omatakse kogemusi nii väiksemates kui ka suuremahulistes ehitustöödes. Ettevõtte peamisteks tegevusvaldkondadeks on pritskrohviminetekstuurvärviminemaja ehitusrenoveerimistöödviimistlustöödsanitaartehnilised tööd ja katuste ehitus. Suuresti ollakse siiski keskendunud pritskrohvimisele.

Loe edasi...

RM Balti Ehitus OÜ

Tel: (+372) 5628 2055

      (+372)  5568 2666

RM.balti.ehitus@mail.ee
www.rmbaltiehitus.ee

Kiire, kvaliteetne ja professionaalne ehitusteenus
RM Balti Ehitus OÜ teostab erinevaid üldehitustöid. Tegutsenud ollakse nii Eestis kui Soomes. Kombineerides ettevõtte töötajate pikajalisi ehitusalaseid kogemusi, on eesmärgiks võetud kiire, kvaliteetse ja professionaalse ehitusteenuse osutamine.

Loe edasi...

Saarekoda OÜ

Saare,
Tiskre k,
Harku v,
Harjumaa

Tel: (+372)  520 2597
t.luure@gmail.com

Kõik sise- ja välisviimistlustööd
OÜ Saarekoda teostab erinevas mahus sise- ja välisviimistlustöid ning remont- ja ehitustöid nii era- kui äriklientidele. Kui on soov teha suuremat koduremonti või muuta elamiskõlblikuks mõni seisma jäänud elamu, siis ollakse valmis tegema kõik vajalik alates lammutustöödest, kuni uute liistude paigaldamiseni.
Loe edasi...

Vaheta Värvi OÜ

Tel: (+372) 5692 2755
Allar Kullamäe

allar.kullamae@gmail.com
Facebook

Kui on aeg vahetada värvi...
... siis tee seda koos ettevõttega Vaheta Värvi OÜ, kel on pikaaegsed kogemused siseviimistlustööde teostamisel ning kelle poole tasub pöörduda mistahes seinte kattmistööde osas - tegemist on oma ala professionaalidega.

Loe edasi...

Verkur OÜ

Ringtee 26,
Tartu

Tel: (+372) 5690 3808

verkur@verkur.ee
www.verkur.ee

Kvaliteetsed sise- ja välisviimistlustööd
ning dekoratiivsed seintelahendused
Verkur OÜ pakub kvaliteetset ja usaldusväärset ehitusteenust, mis tugineb individuaalsele lähenemisele ning teadlikele ja oskuslikele nõuannetele. Teostatakse peamiselt siseviimistlus ja välisviimistlustöid, fassaaditöid ning dekoratiivtöid. Ettevõtte tugevuseks on tööde teostamise kvaliteet ja kestvus ajas ning erilised lahendused dekoratiivtöödes.
Loe edasi...

VRJ Ehitus OÜ

Tel: (+372) 5564 2655

vrjehitus@gmail.com
Facebook
www.vrjehitus.ee

Ehitus ja remonttööd oma ala professionaalidelt
VRJ Ehitus OÜ teostab erinevaid ehitus- ja remonttöid, nii sise- kui välitöid ehk siis kõiki üldehitus, viimistlus ja siseviimistlustöid.
Tänaseks on suurem osa ehitustöid ühendatud ühe mõiste alla - üldehitustööd. Need tööd sisaldavad ehitusobjektide kompleksset teostust kõikidel etappidel, mis koos eritöödega loovad objekti terviklahenduse.
Loe edasi...

Loodusehitus OÜ

Tel: (+372) 508 8924

info@loodusehitus.ee
Facebook
www.loodusehitus.ee

 

Kaasaegne loodusehitus
Loodusehitus OÜ on keskendunud looduslike viimistlusmaterjalide kasutamisele luues isikupäraseid, ilusaid, omanäolisi ning tervisesõbralikke interjööre. Savikohvimine on Loodusehituse üks peamisi tegevusvaldkondi.
Loe edasi...