Soojustamine

Aldreht OÜ

Tel: (+372) 5340 0555

vello@aldreht.ee
Facebook
www.aldrehtpur.ee

Aldreht - vaht on eht!
Aldreht OÜ teostab PUR vahuga soojustamist. Omatakse pikaajalist töökogemust ehitusvaldkonnas ning soojustuse teostamisel üheksa aastast. Ettevõtte meeskond on saanud tootjapoolse väljaõppe, et tagada parimad lahendused ja kvaliteet. Kõik tööd teostatakse vastavalt tellija soovile.
Loe edasi...

BGM Project OÜ

Tel:(+372) 522 6115

janek@bgm.ee
Facebook

www.bgm.ee

Ehitustööd, mis vastavad kliendi ootustele
BGM Project OÜ teostab üldehitus-, vundamendi-, lammutus-, elektri-, sanitaartehnilisi-, betooni-, renoveerimis- ja remonttöid,  katuseehitust, tänavakivide paigaldust, sise- ja välisviimistlustöid ning PUR vahu paigaldust.
Loe edasi...

Eesti Varaehitus OÜ

Linnuste,
Loone küla,
Kohila vald,
Raplamaa
Tel 1: (+372) 5556 6999
Tel 2: (+372) 683 6777

info@varaehitus.ee
Facebook
www.varaehitus.ee

PUR vahuga soojustamine on tõhusaim
Eesti Varaehitus OÜ teostab madalenergia- ja passiivmajade ehitamist ning olemasolevate hoonete energiasäästlikumaks renoveerimist, milles ollakse oma ala ühed juhtivamad spetsialistid Eestis. Ettevõtte töötajatel on antud valdkonnas kogemusi üle 20 aasta.

Loe edasi...

Ekovilla Eesti OÜ

Tel: (+372) 517 5145

robi@ekovilla.ee
Facebook
www.ekovilla.ee

Ekovilla on hingav, soe ja ökoloogiline
Ekovilla Eesti OÜ on alates 2005. aastast  Ekovilla soojustusmaterjale Eestisse tarninud ja paigaldanud. Seda lihtsal ja arusaadaval põhjusel – tegu on keskkonnasõbraliku lahendusega, mis täidab siiski kõiki tänapäeva ehituse kõrgeid standardeid ja vajadusi.

Loe edasi...

Erek OÜ

Tallinna esindus
Järvevana tee 5
Tel: (+372) 565 4546
marmoroc@erek.ee

Rapla esindus
Viljandi mnt. 9
erek@erek.ee

Facebook
www.marmoroc.ee

Marmoroc - tuulduva fassaadikattesüsteemiga
hooldusvaba fassaadikivi Rootsist
Marmoroc on Rootsis toodetav kerge, õhuke ja tugev fassaadikivi, mis on püsivalt hooldusvaba, tagades kestva ning ilusa maja. Tegemist on tuulduva fassaadikattesüsteemiga, kus kerge fassaadikivi laotakse spetsiaalsele paigalduskarkassile, ilma segu või mörti kasutamata.

Loe edasi...

Greeman OÜ

Eramuehitusest kaevetöödeni
Greeman OÜ tegeleb üldehitustöödega, vundamendist katuseni ning põrandast laeni. Aastal 2020 lisandus ka teemantpuurimise ja -saagimise teenuse osutamine.
Loe edasi...

Icy Getec OÜ

Paala tee 75,
Viljandi
Tel: (+372) 5451 9315

info@passvsoojustus.ee
info@icynene.ee
Facebook
www.passiivsoojustus.ee

Icynene - "roheline" energiasäästlik soojustus
Kanada ettevõte Icynene on kvaliteetse soojusisolatsiooni tootmises ülemaailmne liider. Icynene soojustus on loodud kasutamiseks ka äärmuslikes ilmastikutingimustes. See on tervisesõbraliku ja energiasäästlik soojustus. Tegemist on unikaalsete omadustega kiiresti paisuva vahtisolatsiooniga, mis tagab ideaalse soojus- ja heliisolatsiooni ja millel on 25. aastane garantii. Tooteid kasutatakse katuste, pööningute, lagede, seinte, põrandate ja keldrite, elamute, ladude, tööstushoonete jmv. soojustamiseks. Icynene tooted on ideaalsed kasutamiseks keerukates (ebastandartsetes) ja raskesti ligipääsetavates piirkondades.

Loe edasi...

Eksdek OÜ

Turu 34,
Tartu
Tel: (+372) 670 1170

eksdek@eksdek.ee
Facebook
www.eksdek.ee

Kvaliteetne hoonete soojustus ja viimistlus
Eksdek OÜ on spetsialiseerunud eramute-, ärihoonete- ja korterelamute fassaadide soojustus -ja viimistlustöödele. Ettevõte omab enam kui 10 aasta pikkust praktilist fassaaditööde kogemust. Lisaks teostatakse katuse- ja ventilatsioonitöid ning küttesüsteemide renoveerimist.

Loe edasi...

Hargen Ehitus OÜ

Tel: (+372) 5346 5784

Info@hargenehitus.ee
www.hargenehitus.ee

Pühendumisega teostatud tööd
Hargen Ehitus OÜ on Eestis tegutsev ehitusettevõte, mille töötajad ja koostööpartnerid on oma ala professionaalid, kes teostavad töid kiirelt, sujuvalt ning kvaliteetselt. Hargen Ehitus teostab katusetöödest remonditöödeni, ehk siis üldehitus ning sise- ja välisehitustöid.
Loe edasi...

Maibis Group OÜ

Tel: (+372) 5858 0858

info@maibis.ee
Facebook
www.maibis.ee

Maja soojustus loodusliku puistevillaga
Üks korralik katus ja maja tervikuna peab olema tugev, stabiilne, helikindel ja soojapidav. Soojustusel on hoone pööningul täita väga oluline roll: tagada kodus mõnus sisekliima, hoone säilimine ning vältida suurte küttekulude tekkimist. Seda peaks arvestama nii maja ehitamisel kui ka renoveerimisel, kui hoone enam sooja ei pea, sest aastakümnete tagused saepurukihid või villaplaadid on tänaseks amortiseerunud ja vajavad lisasoojustust.

Loe edasi...

 

Puristaja OÜ

Tel: (+372) 5350 5353

info@puristaja.ee
Facebook
www.puristaja.ee

Küttekulusid aitab kokkuhoida maja soojustamine
Puristaja OÜ põhitegevusalaks on polüuretaan- ehk PUR-vahu paigaldamine. Otsid efektiivset ja kiiret lahendust hoonete soojustamiseks? Hoones on raskesti ligipääsetavad paigad, mida soovid teha soojapidavaks? Siis oled täpselt õiges kohas. Puristaja OÜ kasutab oma töös kaasaegseid materjale ja seadmeid, et tagada parim tulemus.
Loe edasi...

Reideni Plaat AS

Paide mnt. 7,
Pärnu
Tel: (+372) 443 7206

info@reiden.ee
Facebook
www.termoplokk.eu
www.reideniplaat.ee

Soe ja kuiv vundament L - ploki abil
Plaatvundament on madalvundamendi tüüp, kus betoon valatakse monoliitse plaadina ümbritsevast pinnasest kõrgemale või samal tasapinnal. See hoiab potentsiaalseid niiskusega ja pinnasega seotud probleeme minimaalsena.

Loe edasi...

Revika Ehitus OÜ

Tel: (+372)  5801 8384

revikaehitus@gmail.com

Ehitustööd alates vundamendist kuni siseviimistluseni
Revika Ehitus OÜ on tegelenud erinevate ehitustöödega aastakümneid. Töid teostatakse alates siseviimistlusest kuni nn. "võtmed kätte" ehituseni ehk siis maja ehitus alates vundamendist kuni hoone valmimiseni, koos siseviimistlusega. Soovi korral valmistatakse ka mööbel, ehitatakse piirdeaed, terrass või lehtla.
Loe edasi...

Sooja Group OÜ

Ranna tn 42 - 17,
Kuressaare,
Saaremaa
Tel: (+372) 5686 6706

soojagroup@gmail.com
Facebook

Renoveerimisest kuni nn. võtmed kätte ehituseni
Sooja Group OÜ teostab kõiki ehitus- ja siseviimistlustöid alates ehitiste renoveerimisest kuni nn. võtmed kätte ehituseni. Ehitatakse nii abihooneid kui renoveeritakse ja remonditakse büroopindasid, teostatakse fassaadi-, katuse-, vundamenditöid jne. ja seda nii era- kui äriklientidele.

Loe edasi...

Soojustuse OÜ

Nurmevälja tee 10,
Maardu,
Harju mk
Tel: (+372) 503 3593

info@soojustus.ee
www.soojustus.ee

 

Soe ja tervislik kodu tselluvillaga
Soojustuse OÜ tegeleb hoonete energiatõhusaks muutmisega, kuid lisaks sellele on ettevõte usaldusväärne ka kõikideks teisteks ehitustöödeks. Küsige vaid pakkumist. Soojustuse OÜ teostab nii ehitus kui renoveerimistöid, ehitusjuhtimist, omanikujärelvalvet kui ka ehitiste- ja projektide ekspertiisi.
Loe edasi...

Tselluvill - soojapidav, ökoloogiline ja sisekliimat reguleeriv
Tselluvill on makulatuurist ehk vanapaberist valmistatud soojustusmaterjal, mille valmistamiseks peenestatakse makulatuur veskis väikesteks tükkideks ning segatakse booraksi ja boorhappega, millistest esimest lisatakse tuleohutuse eesmärgil ning teist tema hallitusvastase ja kahjureid tõrjuva toime pärast.
Loe edasi...

Unicom OÜ

Tallina mnt 17,
Jõgeva
Tel: (+372) 5563 7645

unicom.ivo@gmail.com
info@unicomehitus.ee
www.unicomehitus.ee

Üldehitus ja rekonstrueerimine spetsialistidelt
Unicom OÜ on 2001 aastal asustatud ehitusettevõte, mille põhitegevusalaks on üldehituse terviklahendused, remonttööd ja rekonstrueerimistööd. Ettevõte omab kogemusi eramute, ühiskondlike- ja tööstushoonete ehitamisel.
Loe edasi...

Viispluss Fassaadid OÜ

Kuma tee 10,
Peetri alevik,
Rae vald,
Harjumaa
Tel: (+372) 5805 0746

mikk@5plussfassaadid.ee
Instagram
www.5plussfassaadid.ee

Fassaad on teie maja nägu
Viispluss Fassaadid OÜ meeskonnal on ehitustööde kogemust üle 15. aasta. Tänaseks on ettevõtte meeskond teostanud mitmeid erineva keerukusega objekte, millega ollakse Eesti ehitusturul tõestanud oma pädevust ja ehitustööde kvaliteeti. Viimased 10 aastat ollakse spetsialiseerunud hoone välispiiretega seotud ehitustöödele (soojustamisele ja renoveerimisele nagu näiteks vndamendid, katused, fassaadid, soklid jmv).
Loe edasi...

Ehituskompakt OÜ

Laastukoja,
Pähkla küla,
Saaremaa vald
Tel 1: (+372) 5341 2460
Tel 2: (+372) 5845 1391

ehituskompakt@gmail.com
www.ehituskompakt.ee

Üldehitusteenusest ainulaadsete palkmajade ja roogkatuste ehituseni
Ehituskompakt OÜ on loodud aastal 1991 ning teostatakse ehitust eskiisjoonisest kuni nn. võtmed kätte ehituseni. Omatakse kogemust puitkilp-, metall- ja puitkarkass ning samuti müüritud hoonete ehitamisel ja remondil. Teostatakse majade soojustamis-, remondi- ja hooldustöid ning elamute, saunade, suvilate ja abihoonete ehitust ning pottsepatöid, mis hõlmab ahjude, kaminate, pliitide ehitust.

Loe edasi...