Mööbli renoveerimine

Hobel OÜ

Tel: (+372) 5646 3594

kert@hobel.ee
Facebook

Restaureerimine kui kunst
Hobel OÜ teostab puittoodete restaureerimistöid. Mitte lihtsalt taastades vana, vaid sealjuures säilitades vana ehk siis taastades autentselt, säilitades maja ja piirkonna miljööväärtus. Ehk siis lõpptulemusena omandab taastatu kena väljanägemise ja sealjuures on säilinud endisaegne hingus.

Loe edasi...

Lemeti Mööbel OÜ

Tondi 8a,
Tallinn
Tel: (+372) 5690 9999

info@sadulsepad.ee
Facebook
www.sadulsepad.ee

Vana mööbli uus elu Sadulseppadelt
Sadulseppade missiooniks on anda vanale mööblile uus elu ning uuele mööblile pikk iga! Kas on siis mureks kulunud katteriide vahetus või keerukas disainilahendus - sadulsepad on need, kes aitavad teie ideed ellu viia.

Loe edasi...

Mirlex OÜ

Tähe tn 40,
Tallinn
Tel: (+372) 5614 1441

info@mirlex.ee
Facebook
www.mirlex.ee

Kiletamisega saavutab imelisi tulemusi
Mirlex OÜ alustas tegevust 2016. aastal. Ettevõtte peamiseks tegevusvaldkonnaks on erinevate kiletoodete müük ja paigaldus. Valikus on päikesekaitse- ja turvakiled, dekoratiiv- ja disainkiled ning reklaam- ja tahvlikiled.
Loe edasi...

Möblisson OÜ

Türi tn. 6A,
Tallinn
Tel: (+372) 5691 1379

info@moblisson.ee
Facebook
www.moblisson.ee

Vana ja väärikas mööbel uuesti kasutusse
Möblisson OÜ on spetsialiseerunud mööbli restaureerimise ja sadulsepatööde teostamisele. Tehakse nii kaasaegsema puitmööbli parandus- ja värskendustöid kui ka vanema väärtusliku mööbli restaureerimist, vana traditsioonilise polstri kapitaalremonti kui ka kaasaegse poroloonist mööbli parandustöid ning pealiskanga vahetust.
Loe edasi...

Renovare UÜ
 

Ülase 14,
Tallinn
Tel: (+372) 502 2547

tiit@renovare.ee
Facebook
www.renovare.ee

Renovare äratab vanad uksed, aknad, trepid ja mööbli uuesti ellu
2002. aastal loodud Renovare tegevusvaldkondadeks on restaureerimine-konserveerimine ja koopiate valmistamine, dekoratiivsed viimistlused, nagu aaderdus ja marmoreering ning nõustamine nii ajaloolise mööbli kui sisekujunduse osas.

Loe edasi...

Restmar OÜ

Tel (est): (+372) 5631 3553
Tel (rus): (+372) 5360 5031

info@restmar.ee
Facebook
Instagram
www.restmar.ee

Säilitatud ajalugu ja mälestused
Restmar OÜ tegevusalaks on mööbli restaureerimine, taastamine ja renoveerimine. Üha enam hinnatakse vanade asjade ilu, omanäolisust ja eksklusiivsust. Tänapäevases masstoodangule suunatud ühiskonnas hakatakse järjest rohkem tähelepanu pöörama nii vanade kui ka antiiksete esemete erilisusele.
Loe edasi...

Tondi Mööbel OÜ

Ülase 14,
Tallinn

Tel: (+372) 551 5590

info@sadulsepp.eu
www.sadulsepp.eu

Väärtustades vana
Tondi Mööbel on ühemehe ettevõte, mis tegeleb peamiselt pehme mööbli restaureerimisega. Tööde teostajaks on Kuno Velga, kel kogemusi ja tarkusi kogutud aastast 1983. Tondi Mööbli poolt teostatud suurematest töödest võib nimetada Eesti Draamateatri ja Vene Draamateatri viimaseid kapitaalremonte, Linnateatri Põrgulava saalimööblit ja Toompea lossi jne. Kuid peamine osa Kuno Velga poolt teostatud töödest asub siiski kodudes.
Loe edasi...