Mööbli renoveerimine

Hobel OÜ

Tel: (+372) 5646 3594

kert@hobel.ee
Facebook

Restaureerimine kui kunst
Hobel OÜ teostab puittoodete restaureerimistöid. Mitte lihtsalt taastades vana, vaid sealjuures säilitades vana ehk siis taastades autentselt, säilitades maja ja piirkonna miljööväärtus. Ehk siis lõpptulemusena omandab taastatu kena väljanägemise ja sealjuures on säilinud endisaegne hingus.

Loe edasi...

Lemeti Mööbel OÜ

Tondi 8a,
Tallinn
Tel: (+372) 5690 9999

info@sadulsepad.ee
Facebook
www.sadulsepad.ee

Vana mööbli uus elu Sadulseppadelt
Sadulseppade missiooniks on anda vanale mööblile uus elu ning uuele mööblile pikk iga! Kas on siis mureks kulunud katteriide vahetus või keerukas disainilahendus - sadulsepad on need, kes aitavad teie ideed ellu viia.

Loe edasi...

Mirlex OÜ

Tähe tn 40,
Tallinn
Tel: (+372) 5614 1441

info@mirlex.ee
Facebook
www.mirlex.ee

Kiletamisega saavutab imelisi tulemusi
Mirlex OÜ alustas tegevust 2016. aastal. Ettevõtte peamiseks tegevusvaldkonnaks on erinevate kiletoodete müük ja paigaldus. Valikus on päikesekaitse- ja turvakiled, dekoratiiv- ja disainkiled ning reklaam- ja tahvlikiled.
Loe edasi...

Möblisson OÜ

Türi tn. 6A,
Tallinn
Tel: (+372) 5691 1379

info@moblisson.ee
Facebook
www.moblisson.ee

Vana ja väärikas mööbel uuesti kasutusse
Möblisson OÜ on spetsialiseerunud mööbli restaureerimise ja sadulsepatööde teostamisele. Tehakse nii kaasaegsema puitmööbli parandus- ja värskendustöid kui ka vanema väärtusliku mööbli restaureerimist, vana traditsioonilise polstri kapitaalremonti kui ka kaasaegse poroloonist mööbli parandustöid ning pealiskanga vahetust.
Loe edasi...

Renovare UÜ
 

Ülase 14,
Tallinn
Tel: (+372) 502 2547

tiit@renovare.ee
Facebook
www.renovare.ee

Renovare äratab vanad uksed, aknad, trepid ja mööbli uuesti ellu
2002. aastal loodud Renovare tegevusvaldkondadeks on restaureerimine-konserveerimine ja koopiate valmistamine, dekoratiivsed viimistlused, nagu aaderdus ja marmoreering ning nõustamine nii ajaloolise mööbli kui sisekujunduse osas.

Loe edasi...