Lammutustööd

BGM Project OÜ

Tel:(+372) 522 6115

janek@bgm.ee
Facebook

www.bgm.ee

Ehitustööd, mis vastavad kliendi ootustele
BGM Project OÜ teostab üldehitus-, vundamendi-, lammutus-, elektri-, sanitaartehnilisi-, betooni-, renoveerimis- ja remonttöid,  katuseehitust, tänavakivide paigaldust, sise- ja välisviimistlustöid ning PUR vahu paigaldust.
Loe edasi...

D & B Grupp OÜ

Tel: (+372) 512 488

dbgrupp.info@gmail.com
Facebook
www.dbgrupp.ee

Lammutustööd kiiresti ja professionaalselt
D & B Grupp OÜ teostab erinevaid lammutustöid. Peamiselt tegeletakse korterite remondieelse (sealhulgas vaheseinad, vannid jmv) lammutamisega koos jäätmete utiliseerimisega Tallinnas. Lisaks teostatakse korteriühistute keldrite tühjendust ja lammutust ning väikemajade, puukuuride ja kasvuhoonete lammutust.

Loe edasi...

Teemantpuurimise- ja saagimise professionaalid aastast 1998
Duubel D OÜ pakub alates 1998 aastast kõrgel professionaalsel tasemel teemantpuurimise ja -saagimisteenuseid üle Eesti. Neile ei ole probleemiks mistahes kivi- ja betoonkonstruktsioonide läbipuurimine või läbilõikamine, sest seda tööd ollakse teinud juba palju aastaid. 

Loe edasi...

German Grupp OÜ

Tel: (+372) 5623 0276

German.grupp@online.ee
Facebook

Üldehitusest kuni lahkunu järgse koristuseni
German Grupp OÜ pakub üldehituslike töid alates vundamenditöödest kuni võtmed kätte lahenduseni. Lisaks teostatakse lahkunu järgset koristusteenust kuni ruumide ja ka hoone renoveerimiseni välja.

Loe edasi...

Katend OÜ

Türi tn 10,
Tallinn
Tel: (+372) 5699 733

info@katend.ee
Facebook
www.katend.ee

Teedeehitusettevõte,
mida olete otsinud
Katend OÜ on 12 aastat kvaliteetset ja taskukohase hinnaga teedeehitust teostanud ettevõte, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on tänavakivide paigaldus, asfalteerimistööd, pinnase kaeve- ja haljastustööd.

Loe edasi...

KiviPets OÜ

Tel: (+372) 5323 8875

geioraudsepp@gmail.com
Facebook

Teedeehitus eeldab teadmisi ja oskusi
KiviPets OÜ tegeleb peamiselt tänavakividest teede ja platside ehitamisega. Teostatakse ka lammutus-, kaeve-, drenaaži-, haljastus- ja lumekoristustöid ning ohtlike puude langetamist. Erialast töökogemust on ettevõttel üle 13. aasta. Vastavalt kliendi soovile laotakse kivimustreid, valmistatakse tänavakividest treppe  ja sillutatakse kaldteid.
Loe edasi... 

Malmek Ehitus OÜ

Tel: (+372) 5837 8387

malmekehitusou@gmail.com
Facebook

Nii ehitus- kui lammutustööd
Malmek Ehitus OÜ teostab ehitus- ja lammutustöid, vanade majade renoveerimist ja utiliseerimist ning kanalisatsiooni- ja kaevetöid. Lisaks vahendatakse ka ehitusmaterjale. Kui sul on maja, mis vajab renoveerimist või soovid hoopis vabaneda üleliigsest hoonest oma krundil või ehk hoopis asendada mõne vana palgi veidi uuemaga, siis Malmek Ehitus teostab just neid töid.
Loe edasi...

Merklich Ehitus OÜ

Tel: (+372) 5598 4155

info@merklich.ee
Facebook
www.merklich.ee

PH Building OÜ

Tel: (+372) 5628 5118

info@phbuilding.eu
Facebook
www.phbuilding.ee

Kindel kvaliteet ja värske lähenemine ehituses
PH Building OÜ on ehitusettevõte, mille peamisteks tegevusaladeks on ehitus-, remondi- ja lammutustööd. Pikaajaliselt ollakse tegelenud ka elementmajade paigaldamisega, renoveerimise ja siseviimistlustööde teostamisega. Erinevaid ehituslahendusi teostatakse nii Eestis (peamiselt Lõuna-Eestis) kui ka erinevates Skandinaavia riikides ja lähtudes kliendi soovidest ja vajadustest.
Loe edasi...

Remont OÜ

Tel: (+372) 5866 3599

Epakkal@gmail.com
Facebook
www.remontoü.ee

Abiks erinevatel remonditöödel
Remont OÜ remondib kodu, kontori või vannitoad koos kõige sinna juurde kuuluvaga – vajadusel alustatakse aluspõrandate ja vaheseinte ehitusest (või lammutamisest). 

Loe edasi...

RM Balti Ehitus OÜ

Tel: (+372) 5628 2055

      (+372)  5568 2666

RM.balti.ehitus@mail.ee
www.rmbaltiehitus.ee

Kiire, kvaliteetne ja professionaalne ehitusteenus
RM Balti Ehitus OÜ teostab erinevaid üldehitustöid. Tegutsenud ollakse nii Eestis kui Soomes. Kombineerides ettevõtte töötajate pikajalisi ehitusalaseid kogemusi, on eesmärgiks võetud kiire, kvaliteetse ja professionaalse ehitusteenuse osutamine.

Loe edasi...

Saarekoda OÜ

Saare,
Tiskre k,
Harku v,
Harjumaa

Tel: (+272)  520 2597
t.luure@gmail.com

Kõik sise- ja välisviimistlustööd
OÜ Saarekoda teostab erinevas mahus sise- ja välisviimistlustöid ning remont- ja ehitustöid nii era- kui äriklientidele. Kui on soov teha suuremat koduremonti või muuta elamiskõlblikuks mõni seisma jäänud elamu, siis ollakse valmis tegema kõik vajalik alates lammutustöödest, kuni uute liistude paigaldamiseni.
Loe edasi...

Unicom OÜ

Tallina mnt 17,
Jõgeva
Tel: (+372) 5563 7645

unicom.ivo@gmail.com
info@unicomehitus.ee
www.unicomehitus.ee

Üldehitus ja rekonstrueerimine spetsialistidelt
Unicom OÜ on 2001 aastal asustatud ehitusettevõte, mille põhitegevusalaks on üldehituse terviklahendused, remonttööd ja rekonstrueerimistööd. Ettevõte omab kogemusi eramute, ühiskondlike- ja tööstushoonete ehitamisel.
Loe edasi...

VRJ Ehitus OÜ

Tel: (+372) 5564 2655

vrjehitus@gmail.com
Facebook
www.vrjehitus.ee

Ehitus ja remonttööd oma ala professionaalidelt
VRJ Ehitus OÜ teostab erinevaid ehitus- ja remonttöid, nii sise- kui välitöid ehk siis kõiki üldehitus, viimistlus ja siseviimistlustöid.
Tänaseks on suurem osa ehitustöid ühendatud ühe mõiste alla - üldehitustööd. Need tööd sisaldavad ehitusobjektide kompleksset teostust kõikidel etappidel, mis koos eritöödega loovad objekti terviklahenduse.
Loe edasi...