Mõni krunt nõuab erilist lahendust. Ja mõnikord eeldavad hobid, et majas oleks näiteks kõrge laega fotoateljee või helikindel muusikastuudio jmv. Siis on mõistlikim lahendus erilahendusega maja. Kui teie sooviks on ehitada oma maja enda jooniste järgi või leida endale ehitaja, kes pakub majaehitusele lisaks ka arhitektiteenust, siis võtke Seve Ehitusega kindlasti ühendust. Seve Ehituse AS teeb koostööd rohkem kui 10 arhitektuuribüroo ja arhitektiga Eestist, Norrast ja Šveitsist ning ehitab maju ka kliendi enda jooniste alusel.
Alates aastast 1995. ollakse tootnud ja ehitanud rohkem kui 500 eriprojektiga maja Eestis, Norras, Rootsis, Soomes ja Šveitsis. Seve Ehituse on pannud väga suurt rõhku oma insenertehnilise võimekuse arendamisele. Ettevõttes töötab kõikides osakondades kokku 18 inseneri või arhitekti haridusega inimest, mis on üks parimaid näitajaid kogu Eesti puitmajatootmise sektoris. Tänu inseneriharidusega inimeste kasutamisele igas töölõigus, müügist viimistlustöödeni, suudetakse pakkuda kliendile väga professionaalseid lahendusi algusest lõpuni.
Loe lisaks siit: Erilahendused
Kui olete otsustanud ehitada energiatõhusa maja ja otsite oma projektile teostajat, siis Seve Ehituse ASi näol leiate endale suurte kogemustega professionaalse partneri. Ettevõtte kogemused passiv-, madalenergia- ja plussenergiamajadega ei piirdu ainult Eestiga, vaid Seve Ehituse energiatõhusaid maju võib leida ka Põhjamaadest. Energiatõhus ehitamine on küll tavalisega võrreldes 10 – 15% kallim, aga samas muudab see hoone küttekulud tulevikus marginaalseks. Euroopa riikides loetakse madalenergia majadeks selliseid hooneid, mille kütteenergia kulu ei ületa 50 – 60 kWh/m2a. Tänapäevases mõistes tähendab energiasäästlik maja terviklahendust – lisaks soojapidavale seinale ja õhutihedatele liitekohtadele ning akendele-ustele pööratakse tähelepanu ka maja mikrokliimale. Olulised kriteeriumid, millele ehitades tähelepanu pööratakse, on ühtlane temperatuur, madala temperatuuriga küttekehad ja ventilatsioon. Energiasäästliku maja ülalpidamiskulud on kordades väiksemad, kui väga odavalt ehitatud, aga kehva või teadmata energiaklassiga majal. Lihtsustatult öelduna sisaldab näiteks liginullenergiamaja hind juba kõike seda, mille eest tavalise maja puhul tuleb hakata juurde maksma. Lisaks otsesele rahasäästule küttekuludelt tuleb vaadata ka täna ehitatava maja võimalikku väärtust tulevikus. Normidele mittevastavat maja võib olla 10 aasta pärast keeruline müüa.
Loe lisaks siit: Energiasäästlikud majad