Valgesalu

Valgesalu

Oled unistanud ilusast kodust mere ligiduses? Või siis suvemajast, kus võimalik ka aastaringselt aega maha võtmas käia? Või on hoopis plaanis investeerida väärtuslikku kinnisvarasse, et läbi selle lisaraha teenida? Ühel, teisel või kolmandal juhul, on maja Valgesalus just see paik.

Valgerannast vaid kilomeetri kaugusele, Audru jõe äärde, on kerkimas ainulaadne elukeskkond – Valgesalu, mis saab kahtlemata olema üks erilisemaid, kõrge miljööväärtusega elurajoone looduslikult kaunis ja rahustavas keskkonnas.
Jõest on välja toodud avalik paadisild kus elanikud saavad oma paate hoida. Soovi korral on võimalus sõita nii mööda jõge kui võtta suund otse merele. Valgesalus on rõhku pandud ka rohelusele ning avalikult ühiskasutatavatele sportimis- ja ajaveetmisaladele. Kuid see pole veel kõik – lisaks on planeeringuala keskele planeeritud ca 9000m2 pindalaga tehisjärv, mis on samuti paadiga sõidetav. Mõistagi ei saa mainimata jätta Valgeranda ja mere ääres ajaveetmise võimalust, mis on Valgesalu elanikele mugavalt lähedal.

Elamukruntide suurused jõeäärsetel kruntidel on vahemikus 3600-4400 m2, tehisjärve äärsetel aladel 2200-3000 m2 vahel ning veidi kaugemal üle 1500 m2. Juurdepääs Valgesalu elurajoonile on ettenähtud Audru alevikust Luige tee kaudu. Elamumaad on planeeritud kvaliteetseks ja kõrge miljööväärtusega elukeskkonnaks. Jõest välja on toodud avalik paadisild, kus arenduse elanikud saavad oma paate hoida, et siis jõe peal või kodust merele sõita. Samuti on palju rõhku pandud rohelusele, avalikult ühiskasutatavatele sportimis- ja ajaveetmisaladele.

Planeeringuala keskele on planeeritud ca 9000m2 pindalaga tehisjärv, mis on paadiga sõidetav ning annab kogu arendusele veelähedust juurde lisaks loodusliku jõe ja mere lähedusele.Valgesalu