Töötasapinnad

Diapol Granite OÜ

Kasesalu 10,
Saue
Tel: (+372) 605 1130

info@diapol.ee
www.facebook.com
www.diapol.ee

Ilusad kivist töötasapinnad
Diapoli Granite OÜ on üks vanimaid kivist töötasapindade tootjaid Eestis. Ettevõtte laos on laias valikus graniite ja kvartskive, mida ostetakse paljudest erinevatest riikidest maailmas. Esmase valiku pakutavate materjalide hulgast saab teha ettevõtte kodulehelt. Mugava hinnakalkulaatori abil on võimalik seal samas mõne minutiga välja arvutada oma tööpinna hind.
Loe edasi...

Hansakivi OÜ

Pärnu mnt. 110, Tallinn
Tel: (+372) 679 9395

info@hansakivi.ee
www.hansakivi.ee

Kriimustuskindel pressgraniidist töötasapind

Väga hea materjal nii köögi tööpindade kui ka tehniliselt nõudlike arhitektuuriprojektide jaoks on pressgraniit Compac — kivi, milles on ühendatud head mehaanilised omadused ja esteetiline väljanägemine.

GemLook OÜ

Tel 1: (+372) 5552 0006
Tel 2: (+372) 527 1212

info@gemlook.eu
Facebook
Instagram
www.gemlook.eu

Ainulaadsed poolvääriskividest sisustuselemendid

GemLook OÜ pakub omanäolisi ja väga erilisi disaini- ja sisustuselemente, mis on valmistatud käsitööna erinevatest valgust läbilaskvatest poolvääriskividest ning läbikumavatest merekarpidest. Valgusallikatena kasutatakse kvaliteetseid RGB-LED-lahendusi, mis toovad esile kasutatava materjali ilu ja eripära. GemLook´i toodete kasutusvaldkond on väga lai, ulatudes elutoast vannitoani ning restoranist kontorini.
Loe edasi...

Granite Marble Industry OÜ

Liivalaia 25,

Tallinn

Tel: (+372)  5350 1000

info@gmi.ee

Facebook

www.gmi.ee

Kvaliteetsed töötasapinnad igale maitsele

Granite Marble Industry OÜ pakub ülimalt kvaliteetseid töötasapindu nii sise- kui välisruumidesse. Ettevõttes töötavad  vaid oma ala asjatundjad, mis tagab kivist toodete kõrge kvaliteedi.  Lisaks on GMI-l kõige kaasaegsemad kõrgtehnoloogilised seadmed  töötlemaks kivist pindu.

Loe edasi...

Kivisepad

Turu 51A, Tartu
Tel: 737 18 31


kivi@kivisepad.ee
www.kivisepad.ee

Graniit köögis ja vannitoas

Kergelt hooldatav graniitkivi sobib nii kööki kui ka vannituppa. AS Kivisepad pakub graniiti kahekümnes erinevas värvitoonis.

Liidukivi OÜ

Kurna tee 18,
Kiili,
Kiili v,
Harjumaa
Tel: (+372) 671 7703

info@liidukivi.ee
www.liidukivi.ee

Usaldusväärse kvaliteediga kivitööd

Liidukivi OÜ pakub laia valikut erinevaid töötasapindu nii kööki kui vannituppa. Kaminafassaade, erinevaid sise- ja välistreppe ning aknalaudu. Lauaplaate, seina- ja põrandaplaate. Kivist tasapindade kasutamisel ruumis võib olla piiranguks fantaasia, kuid mitte materjal.
Loe edasi...

Lore Eesti OÜ

Aruheina 5-25
Peetri, Raev vald
Harjumaa
Tel: (+372) 661 5050

info@lore.ee
www.lore.ee

Lore kõrgekvaliteedilised pinnakattematerjalid
Lore Eesti OÜ toob maale kõrgekvaliteedilisi pinnakattematerjale ehitus-, mööbli-, ja laevaehitustööstusele. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad:
Loe edasi...

Lossikivi OÜ

Silikatsiidi 7,
Tallinn
Tel: (+372) 503 5141

aivar@lossikivi.ee
www.lossikivi.eu

Lossikivi - kompetents viib parima kivilahenduseni

On vahe, kas tellite riided kataloogist või rätsepalt. Samamoodi on vahe, kustkohast osta oma kodu rajamiseks ehitusmaterjalid. Parema tulemuse garanteerib, kui abiks on asjatundja. Eestis on üks vanimaid looduskividega tegelevaid ettevõtteid Lossikivi. Ettevõtte põhitegevuseks on peaasjalikult erinevate Eesti paekivide ja maaletoodud graniitide, kvartsiitide, marmorite, kiltkivide, liivakivide ja teiste kivitoodete müük, paigaldus ning konsultatsioon. Ettevõtte juhiks on Tartu Ülikooli geoloogiainseneri diplomiga Aivar Allikmaa.

Marmi Futerno OÜ

Maakri 23A,
Tallinn
Tel 1: 520 8404
Tel 2: 5331 7273

info@futerno.com
Facebook
www.futerno.com

Loodus- ja tehiskivi - aegumatu, kaunis ja väärikas

Marmi Futerno tegevusalaks on eritellimusel looduskivist ja tehiskivist toodete valmistamine. Lisaks töötlemisele tehases, tarnitakse looduskivi materjale projektipõhiselt. Marmi Futerno tunnuseks on kvaliteet ja usaldusväärsus.

Mendali OÜ
Looduslikus kivist
tasapinnad

Kotzebue 18d,
Tallinn
Tel: (+372) 641 3397
        (+372) 533 01385
        (+372) 503 4533

mendali@mendali.ee
Facebook
www.mendali.ee

25 aastat kogemusi looduskivide ja klaasseintega
Tänu 25. aastasele töökogemusele ja parimatele spetsialistidele võib õigustatult öelda, et Mendali OÜ on suurima töökogemusega ja võimalusterohkeim klaasseinte ja looduskivide ettevõte Eestis.

Loe edasi...

StoneBuild OÜ

Sirmiku tee 9,
Tanska,
Läänemaa
Tel: 51 88 350

raul@stoneplus.ee
www.stoneplus.ee